Vera Wang Gelinlik Modelleri

vera wang gelinlik

Gelinlik denilince akla gelen en büyük markalardan biri olan Vera Wang gelinlik modelleri her zaman tercih edlimektedir. Gelinlik konusunda bir birinden güzel ve ışıltılı gelinliklere imza atan Vera Wang tüm gelin adaylarının gözdesi.

Düğün sezonunun yakınlaşması ile birlikte Vera Wang gelinlik modelleri için 2013 yılı tasarımlarını tüm gelin adaylarına sundu. Çok kabarık modeller, balık modeller, sade ve şık modeller, dantelli modeller ve transparan modeller dâhil olmak üzere bir birinden gösterişli daha birçok modelleri mevcut.

Gelin adaylarını kendine hayran bırakan modeller yüksek kalitede kumaşlar kullanılarak çok büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. En güzel gelinler Vera Wang’dan çıkıyor. Tafta kumaşlar, Fransız dantelleri, gipürler, transparan kumaşlar, satenler ve daha birçok birbirinden muhteşem kumaşların kullanıldığı gelinlikler gelin adaylarını birer kuğu gibi harika bir görüntüye kavuşturuyor.

Tamamen el işlemesi ile dikilmiş olan boncuklar gelinliklere ışıl ışıl ve pırıl pırıl bir görünüm kazandırıyor. Özellikle balık modeller de çok ön planda. Balık modelleri tercih eden gelinler adeta birer deniz kızı gibi çok güzel bir görüntüye imza atıyorlar. En güzel gelin ben olmalıyım diyorsanız siz de Vera Wang gelinlik modellerine mutlaka bir göz atın.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>