Uzun Siyah Yılbaşı Elbisesi Modelleri

Bir 2014 yılbaşı partisi için her zamankinden daha güzel, ışıltılı ve çekici görünmek istiyorsanız abiye elbise modelleri arasında turlayıp üzerinizde en iyi duracak elbiseyi bulmanız gerekiyor. Neyse ki fazla zorlanmayacaksınız; uzun siyah yılbaşı elbisesi çeşitleri farklı vücut biçimlerine yakışacak şekilde tasarlanmış. Uçuş uçuş tül etekleri ve göğüs kısmını kaplayıp bele doğru inceleyen taşlı bandıyla bir siyah straplez abiye elbise size göre olabilir. Veya eteklerinde ince kırmızı şeritler olan önü kısa arkası uzun bir siyah elbiseyi tercih edebilirsiniz.

uzun_siyah_elbise_03

Siyah mini abiye elbise üzerine sarılmış önü açık bir uzun etek görüntüsündeki elbiseler farklı modeller arayanların ilgisini çekecektir. Kol, boyun ve sırt kısmı transparan kumaşla tasarlanmış sırtı pencereli abiye elbiseler de bu tarzı seven bayanlar tarafından partiye götürülmeyi bekliyor. Tepeden tırnağa siyahlara bürünmek istemiyorsanız beyaz düz kumaş üzerine geçirilmiş siyah dantel kumaşla tasarlanmış abiyelere yönelebilirsiniz. Veya moda evlerinin uzun siyah yılbaşı elbisesi koleksiyonlarında yer alan, göğüs kısmı faklı renkte simli kumaştan yapılmış elbiselere göz atabilirsiniz. Siyah simli abiye elbiseler, tek omuzlu modeller, kolları ve yakası dantelli saten abiye çeşitleri, uzun kollular ve daha birçok model yılbaşı gecesinde ışıl ışıl ve muhteşem görünmeniz için tasarlanmış.

Yaka ve boyun kısmında taşlı süslemeler olan elbiselerle kolye kullanmamaya veya çok ince ve sade bir parça takmaya dikkat edin. Elbisenize uygun parıltılı ve sallantılı küpeler bu özel gecede daha güzel görünmenize yardımcı olacaktır. Bu tarz elbiselerin altına topuklu abiye ayakkabılar yakışır; fakat bolca dans etmeyi veya etrafta dolaşmayı düşünüyorsanız ayakkabı seçiminde rahatlığa da özen gösterin.

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>