Uzun Kollu Gelinlik Modelleri 2014

uzun_kollu_gelinlik_01

Önceki senelerde daha çok tesettürlü gelinlik modellerinde kullanılan uzunca kollu gelinlik yeni sezon modelleri, 2014 senesinde fazladan ön tasarıya çıkacakmış gibi durmaktadır. Bilhassa Fransız danteli olarak tasarlanan bu modeller uzunca kollu gelin adaylarının bir numaralı tercihi olarak yerini almış oluyor.

Gelinlik seçimlerinizi yaparken bilhassa mevsime yönelik giyinmek fazladan bizzat beden tipinize ve elbet ki tarzınıza yönelik model seçmelisiniz. Normal hayatınızda çok kez spor giyinmeyi seviyor iseniz sizlere prenses gelinlik yeni sezon modelleri tabii ki çok uzak kalacaktır. Bu nedenle fazladan balık etek vaziyette olan yeni sezon modelleri inceleyebilir ve daha yalın tasarımları önceliğiniz olarak deneyebilirsiniz.
Uzun kollu gelinlik yeni sezon modelleri denilince anında aklınıza her yeri kapalı ve gelinlik modeli gelmesin. Kolları uzunca vaziyette olan bir gelinlik modelinde var vaziyette olan bir sırt dekoltesi ne kadar güzel durabileceğini düşünün. Sırt dekoltenize güvenmiyor iseniz göğüs bölümünde de cömert olabilmektedir ve dekoltenizi bu bölgede kullanabilirsiniz.

Gelinlik modellerinde dekolte tabiki olmalı ama sınırlarda çok pek aşılmamalıdır. Gelinlik denilince anında herkesin aklına saflık ve temiz hisler gelir. Çok çok dekolte kullandığınızda bu saflık gidecek ve daha vamp bir kullanım yapmış olacaksınız. Halbuki her kızın hayalinde vaziyette olan gelinliğin her biri aracılığıyla suçsuz yer alması ve beğenilmesidir. Bu nedenle sizlerde pek abartıya kaçmadan ve üzerinize giydiğinizde çok temel olmadan bir model beğenmeniz en gerçek hamle olacaktır.

2014 gelinlik modellerine göz atmaya aynı ritimde devam ettiğimizde tekrardan straplez yakaların mahaline , fazladan kollardan meydana gelen modeller önümüze geçiyor. Uzunca olmasa da az ya da kalın gelinlikler çok bireyin göz bebeği olmuş vaziyette . Askı ayrıntıları Fransız gipürleri ile süsleniyor ve böylece saklı bir çekicilik katarak sizleri olduğunuzdan daha harika ve alımlı gösteriyor olacaktır. Bu nedenle sizlerde her süre bol bol gelinlik tecrübesiyle sizlere en fazla yakışanını bulmalısınız. Gelinlik alırken pek aceleci olmamanızı öneriyoruz ve hiçbir sürede içinize sinmeyen ya da sizlere tam manasıyla yakışmadığını düşündüğünüz modeli satın almayınız. Şayet en az dört ay ne nedenle gelinlik bakmaya başlar iseniz çok ivedî etmemiş ve zorunlu bir gelinlik modeli almamış olursunuz.

O takdirde sizlerde zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınız ile yola çıkın ve bütün gelinlik modellerini deneyin. Dilerseniz uzunca kollu gelinlik yeni sezon modelleri , ya da tamamıyla kolsuz vaziyette olan bir straplez modeli. Denemeden neyin yakışacağını hiçbir zaman bilemezsiniz. Bu nedenle öncesinde deneyin ve daha daha sonra kararınızı sunmak amaçlı bir zaman düşünme zamanı istemelisiniz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>