Uzun kollu gelinlik modelleri

Uzun_kollu_gelinlik_07

Her ne kadar straplez gelinlik modelleri piyasaya en çok sürülen gelinlikler olsa da giyim tarzınız veya zevkiniz gereği farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. uzun kollu gelinlik modelleri arasında straplez veya askılı gelinlik giymek istemeyen gelin adaylarının hoşuna gidebilecek birçok çeşit bulunuyor. Kol kısmı çoğunlukla tül veya dantel kumaşla tasarlanmış olan bu gelinliklerin her biri diğerinden daha şık ve zarif.

Etek kısmı kabarık, dar, kloş veya balık etek tarzında tasarlanmış olan 2013 gelinlik modelleri rüyalarınıza girecek kadar güzel parçalar içeriyor. Dantel gelinlik çeşitleri düğün gününde romantik görünmeyi tercih edenler için;  birbirinden güzel kabarık etekli gelinlik modellerinden birinin size yakışması içinse boyunuzun kısa olmaması gerekiyor. Çünkü kabarık etekler boyu daha kısa gösterecektir. Uzun kollu gelinlikler arasında straplez olanları da var; fakat bu modeli tercih etmeyenler için göğüs kısmı daha kapalı modeller de tasarlanmış. Tercihiniz sade gelinliklerden yanaysa uzun kollu gelinlik modelleri arasında yer alan yaka kısmı, sırtının yarısı ve kolları şahane bir dantelle kaplanmış; kalan bölümlerinde ise düz bir gelinlik kumaşı kullanılmış modeller tam size göre olabilir.

Gelinliğinizin olabildiğince kapalı olmasını istiyorsanız kapalı yakalı ve uzun kollu, transparan kumaşların kullanılmadığı bol etekli gelinlik modelleri sizi bekliyor. Bu gelinliklerin tamamen düz bir kumaşla tasarlanmış olanları da; işlemeler, taşlar ve kemerlerle zenginleştirilmiş modelleri de mevcut. Kısacası modacılar koleksiyonlarını hazırlarken her zevke ve her giyim tarzına hitap edecek modeller bulundurmaya dikkat etmişler.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>