Uzun Duvak Modelleri

uzun duvak model

Uzun duvak modelleri gelin olacak bayanların en fazla tercih ettiği modellerden birisi. Gelinliği gösterişli, gelini de bir kraliçe gibi gösteren duvak, gelinliği tamamlayan en önemli unsurdur. Uzun duvak modelleri arasında kabarık olanlardan, düz olanlara, kısa etekli olanlardan kuyruklu modellere varana kadar, gelin adaylarına bin bir çeşit model seçeneği sunuluyor.

Sırtı derin dekolteli olan gelinlik modellerde kullanılan uzun duvaklar, gelinlere gizemli ve hoş bir şıklık sunuyor. Ya da kuyruklu düz modellerde hem sırtı hem göğsü dekolteli olan uzun duvaklı gelinlikler oldukça güzel. Straplez gelinliklerde de çok sık tercih edilen uzun duvaklar, gelin saçları için de oldukça güzel duruyor. Uzun duvaklarda gelin saç modelleri de çok daha fazla seçeneklerle gelinlere sunulurken kısa duvaklarda saç modelleri daha kısıtlı kalabiliyor.

Gösterişli bir gelin olmak ve zengin duran bir gelinlik giymek isteyen bayanlar, gelinlik modeli nasıl olursa olsun mutlaka uzun duvak tercih ediyor. Kabarık eteklerle ve uzun kuyruklu gelinlik modelleriyle bir bütün olan ve çok da zengin görünen gelinlikler sayesinde gelinler son derece şık. Uzun duvaklara pek çok işleme ve süs de yapılabiliyor. El işleriyle tek tek işlenen boncuklar, payetler ya da kaliteli taşlar sayesinde duvaklar parıl parıl kullanılabiliyor. Ya da tamamen gipür tüllerle yapılan uzun duvaklar gelinlere zengin bir görsellik kazandırabiliyor. Pek çok ünlü ismin de tercih ettiği gipür dantellerle yapılmış olan uzun duvaklar, son zamanlarda hem çok beğenildi hem de çok moda oldu. Etrafı saten kurdelerle çevrilmiş olan ya da etrafı bir şerit şeklinde boydan boya etek kısımlarında parlak payetler geçilmiş olan uzun duvaklar da göz doldurmayı ve ışıldamayı başarıyor.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>