Tesettür Gelinlik Modelleri

tesettür gelinlikler

Tesettür gelinlik modelleri, kapalı bayanlar için oldukça ideal bir çözümdür. Başı kapalı bir şekilde yaşamayı tercih eden kişilerin düğün gecesi için de rahat etmesini sağlayan ve böylelikle oldukça popüler olan tesettür gelinlik modelleri ile oldukça şık olabilmek mümkündür.

Normal gelinliklere göre daha kapalı olan bu tesettür gelinlik modellerinde kollar ve baş kısmı da kapalı olduğundan gelin çok daha ön plana çıkmaktadır. Gelin saçı olmadığından dolayı yüz ve gelinliğin kendisinin ilgiyi çekmesi nedeniyle görünüme bu yönde önem vermek gerekir. Makyajın ten ile uyumlu ve abartılı olmaması sizleri çok daha iyi gösterecektir.

Her dönem yenilenen koleksiyonlar ile farklı modeller seçebileceğiniz tesettürlü gelinlik modelleri için pek çok markadan yardım alabilirsiniz. Gelinlik üretimi yapan hemen hemen tüm firmalar tesettürlü gelinlik de üretmektedir. Bu sayede herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca seçiminizi yapabilirsiniz.

Bunun için düğünden çok önce arayışlara başlamanız faydalı olacaktır. Özellikle son yıllarda moda olmaya başlayan ve farklı modellerdeki baş örtülerine mutlaka göz atmalısınız. Saçın kapatılması nedeniyle baş örtüsüne hareket kazandırılması ile oldukça farklı tasarımlar ortaya çıkmış durumdadır. Bu sayede saç eksikliğini bu yolla kapatabilirsiniz.

Her yıl yenilenen ve pek çok marka tarafından satışa sunulan bu gelinliklerin tümüne internet üzerinden ulaşarak mağaza mağaza gezme derdi olmadan kolayca inceleme yapabilirsiniz. Gelinliklerin yüksek çözünürlükteki resimleri ile her türlü ayrıntıyı inceleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha güzel ve uygun bir model bulabilir ve satın alabilirsiniz. Model seçmekte kararsız kaldığınız durumlarda kendinize özel tasarımlar da yapabilirsiniz. Öyle ki bir modelin etek kısmını, diğer bir modelin de duvak kısmını alarak özel bir kombin yapabilirsiniz. Bunun için terzi ya da moda evlerine gitmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>