Taşlı Gelinlik Modelleri

taşlı-gelinlik-modelleri-2

Her zaman gelin adaylarının en çok tercihi taşlı gelinlik modelleri olmuştur. Hayallerini süsleyen o en mutlu günlerinde harika bir gelin olmak için her zaman taşlı gelinlik modelleri ile çok ön plandadır.

Tüm gelin adayları taşlarla bezenmiş pırıl pırıl parlayan ve tamamen el işlemesi ile yaratılmış olan bu harika gelinlikleri tercih eder. Gelinler hayallerini süsleyen düğünlerinde ışıkların altında pırıl pırıl parlar ve etrafına ışıklar saçarlar. Üst tarafı tamamen taş işlemeli gelinlik modelleri 2013 yılında da her zaman olduğu gibi çok ön planda.

En çok tercih edilen modeller arasında üst kısmı tamamen taşlı çok kabarık gelinlikler, yine üst tarafı tamamen taş ile işlenmiş balık model gelinlikler ve üst kısımdan başlayarak aşağıya kadar serpilmiş taşlarla bezenmiş pırıl pırıl parlayan gelinlikler çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında ilk sıralardaki yerini her zaman koruyor.

Unutulmayacak bir düğüne imza atmak  ve davetlilerin gözünü ayıramayacağı kadar güzel bir gelin olmak için taşlı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Düğününüzde sizi en güzel şekilde temsil edecek olan gelinliğiniz harika taşlarla işlenmiş pırıl pırıl parlayan mükemmel bir gelinlik olmalıdır. Işıklar altında pırıl pırıl parlayarak göz kamaştıracaksınız.

 

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>