< Taşlı Gelinlik Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Gelinlik Modelleri - Taşlı Gelinlik Modelleri

Taşlı Gelinlik Modelleri

taşlı gelinlik modelleri 2 225x300 Taşlı Gelinlik Modelleri

Her zaman gelin adaylarının en çok tercihi taşlı gelinlik modelleri olmuştur. Hayallerini süsleyen o en mutlu günlerinde harika bir gelin olmak için her zaman taşlı gelinlik modelleri ile çok ön plandadır.

Tüm gelin adayları taşlarla bezenmiş pırıl pırıl parlayan ve tamamen el işlemesi ile yaratılmış olan bu harika gelinlikleri tercih eder. Gelinler hayallerini süsleyen düğünlerinde ışıkların altında pırıl pırıl parlar ve etrafına ışıklar saçarlar. Üst tarafı tamamen taş işlemeli gelinlik modelleri 2013 yılında da her zaman olduğu gibi çok ön planda.

En çok tercih edilen modeller arasında üst kısmı tamamen taşlı çok kabarık gelinlikler, yine üst tarafı tamamen taş ile işlenmiş balık model gelinlikler ve üst kısımdan başlayarak aşağıya kadar serpilmiş taşlarla bezenmiş pırıl pırıl parlayan gelinlikler çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında ilk sıralardaki yerini her zaman koruyor.

Unutulmayacak bir düğüne imza atmak  ve davetlilerin gözünü ayıramayacağı kadar güzel bir gelin olmak için taşlı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Düğününüzde sizi en güzel şekilde temsil edecek olan gelinliğiniz harika taşlarla işlenmiş pırıl pırıl parlayan mükemmel bir gelinlik olmalıdır. Işıklar altında pırıl pırıl parlayarak göz kamaştıracaksınız.

 

Etiketler:,


Yorum yapın

Daha fazla Gelinlik Modelleri
Rina di Montella gelinlik modelleri
Rina di Montella Gelinlik Modelleri

Türkiye gelinlik sektörünün yeni oyuncularından Rina Di Montella,  gelinlik modelleri ile farklı bir kültürün izlerini gelin adaylarına ulaşmaktadır.  Özgün, neredeyse...

Novissima Gelinlik Modelleri
Novissima Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının merakla beklediği ve takip ettiği Novissima gelinlik modelleri, bu sene de farkını ortaya koydu. Gelin adaylarının en çok...

Kapat