Sünnet Annesi Elbiseleri

2014 sünnet annesi-04

Bir annenin en özel günlerinden biri kuşkusuz oğlunun sünnet olacağı gündür. Her kadın erkek çocukların hayatının sayılı hatıraları arasında bulunan bu günde çocuğunu temsilen her zamankinden daha güzel ve şık görünmek ister. 2013-2014 sünnet annesi kıyafetleri arasında o kadar şık abiye elbise modelleri var ki doğru bir seçim yaparak başta oğlunuz olmak üzere herkesin şıklığınıza ve zarafetinize hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

Vücut tipiniz müsaitse drapeli, straples, kabarık etekli, kemerli, işlemeli abiye elbise modellerinin büyük kısmı size yakışacaktır. Saklamak istediğiniz fazlalıklarınız varsa o da sorun değil; büyük beden abiye elbise modelleri bütün güzelliğiyle emrinizde. Dilerseniz kaftan tarzı bir kıyafetle otantik görünümlü bir sünnet annesi olabilir, isterseniz simli kumaştan yapılmış bir tuvaletle ışıldayabilirsiniz. Seçim yaparken tabii sünnet töreninin yapılacağı mekanı da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Oğlunuzun sünnet düğünü açık hava ortamında gerçekleşecekse kısa, hiç değilse eteği yerlere süpürmeyen modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hem daha rahat hareket edersiniz, hem de eteklerinizin çimenler veya toprak zemin yüzünden kirlenme riski azalır. Sünnet töreniniz balo salonu tarzı bir yerde yapılacaksa 2013-2014 sünnet annesi kıyafetleri arasında bulunan ve tek omuzlu, uzun kollu, kısa kollu, askılı vb. çeşitli modellerde tasarlanmış olan gösterişli bir gece elbisesi tam da aradığınız şey olabilir.

Tesettür tarz giyinen annelerse birbirinden şık tesettür abiye modelleri arasından seçim yapabilir. Bu uzun kollu ve dökümlü elbiseler arasında klasik siyah abiyelerin yanı sıra yeşil, pembe, mavi ve kırmızı renklerde tasarlanmış olanlarını da tercih edebilirsiniz. Kıyafetinizi uygun bir abiye türban ile tamamladığınızda mükemmel görüneceksiniz ve oğlunuz zarafetinizden gurur duyacak.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>