Straplez Nişan Modelleri

straplez nişanlıklar

Her kadın düğününde olduğu gibi nişanında da gözlerin onun üzerinde olmasını ister ve bundan dolayı her zamankinden daha dikkatli ve en yakışan kısa, straplez nişan modelleri arasından birisini tercih eder. Gelin adayları için birçok tasarımlar yapılmış ve yapılmaktadır. En çok tercih edilen straplez nişan modelleri gelin adaylarının omuzlarını daha geniş göstererek güzelliğe asillik katmaktadır.

Straplez nişan modellerini uzun bayanların seçmesi daha yararlı olacaktır. Uzun ve dar nişan modelini straplez detaylı bir modelle kullandığınız zaman gözlerin sizin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz. Öncelikle her seçiminizde vücut ölçülerinizi mutlaka bilmeli ve ona uygun seçimler yapmalısınız.  Çok kilolu birinin straplez nişan modellerini seçmesi her zaman zarif olacağını gösteremez.

Straplez nişan modellerine uygun olan en iyi seçim pırıldayan taş detaylarıdır. Üst bölüme işlenen ve doğru seçilen kumaşa uygun taşlar parlamanızı sağlayarak istediğiniz görünümü de kazandıracaktır. Straplez nişan modellerini taşımak biraz daha zor olacaktır. Bunun için daha dikkatli ve kontrollü bir gelin adayı olmanız gerekmektedir.

Her modelin üzerinde çok zarif duran uçuşan tül detayları straplez nişan modellerinin üzerinde de oldukça beğenilmektedir. Bu senenin oldukça modası olan rengarenk seçimler yapmanız daha da yararlı olacaktır. Straplez modelini daha da öne çıkartmak istiyorsanız taş, dantel, çiçek işlemelerle süslemeniz istediğiniz görüntüyü kazandıracaktır.

Straplez modeller başlı başına bir tarz olarak yaratılmıştır. Zaten oldukça dikkat çektiğini düşünüyorsanız da nişan elbisenizin eteklerine detaylar kullanmanız da yararlı olacaktır. Kat kat işlemelerle yapılan straplez nişan modelleri bel bölümüne fiyonklarla süslendiği zaman nişan elbisenizin tarzına tarz katacaktır. Son yılın modası da olan gül detaylar straplez nişan modelinizin üzerinde oldukça şık duracaktır. Seçimlerinize oldukça dikkat edeceğiniz nişan töreninizde straplez detayını asla aklınızdan çıkartmayın.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>