Straplez Gelinlik Modelleri

2012-Straplez-Gelinlik-Modelleri-29-200x300

Mutluluğa atılan ilk adım olan düğün ya da nikâh törenlerinde gelinlerin kraliçe ya da prenses gibi olmalarını sağlayacak olan bir birinden harika straplez gelinlik modelleri gelinlik diken moda evlerinde hazır olarak da bulunuyor, kişiye özel dikim de yaptırılabiliyor.

Her genç kızın rüyası olan gelinlik hayatta sadece bir kere giyiliyor ve her gelin adayı en iyisini istiyor. Gelinlerin rüyalarını gerçeğe dönüştürmeyi başaran straplez gelinlik modelleri son iki yıldır ama ağırlıklı olarak geçtiğimiz yılda prenses eteklerle büyük ilgi gördü.

Prenses etek olarak oldukça kabarık ve zengin olarak tasarlanan straplez gelinlikler dekolte kullanıldığında, dekolteyi gölgelememesi için önünde işleme olmadan sade tutuluyor.

Dekolte istemeyen gelinler içinse gelinliği çok daha gösterişli, şık ve zengin göstermek için hem gelinliğin üst kısmında hem de eteklerinde kaliteli imitasyonlarla parlak ve kaliteli taşlar ya da parlak pullar ve payetlerle işleniyor.

El işlemesi sevenler için hepsi el emeği, göz nuru olan önü işlemesi gelinliklerde kaliteli duruşu sayesinde farkını belli ediyor ve o özel güne gelinleri en özel şekilde hazırlıyor. Bazı straplez gelinlikler geride bıraktığımız yıl çok moda olan ve hala popülaritesini koruyan mendil etek ya da tüy eteklerle tasarlanmaya ve gelin adayları tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Balık model gelinlikler straplez olarak oldukça uyumlu ve şık dururken gelinlere de parmak ısırtacak bir güzellik katmayı başarıyor.

Uzun duvaklarla tasarlanan straplez gelinlikler, gelinlerin arzusuna bağlı olarak kısa olarak da hazırlanabiliyor. Kilolu gelinlere tarlatan olmayan düz model ama işlemesi bol gelinlikler hazırlanırken daha zarif olan gelin adaylarına olabildiğince kabarık gelinlikler hazırlanmış. Fakat kısa boylu gelinlerde kabarık gelinlikler belli bir seviyede tutulmuş.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>