Siyah kısa yılbaşı elbise modelleri

kisa_yilbasi_elbise_08

Yılbaşı partisi için kıyafet hazırlıklarını son anlara bırakmamak gerekiyor; zira çok geç kalırsanız size uygun bedenler kalmayabilir, çok beğendiğiniz fakat üstünüze oturması için üzerinde tadilat yapılması gereken bir elbiseyi düzelttirme olanağı bulamayabilirsiniz vs. O yüzden boş bir gününüzde yılbaşı kıyafeti seçmek için zaman ayırın ve bu iş aklınızı meşgul etmesin. Kısa siyah yılbaşı elbisesi modelleri arasından tercih yapmayı düşünüyorsanız seçeneğiniz bol; straplez abiye modellerinden İspanyol kol zarif elbiselere kadar birçok model sizi bekliyor.

Göğüs kısmında parlak siyah kumaştan süslemeler olan ve belini de aynı kumaştan bir kemerin sardığı kloş etekli bir elbise ile yılbaşı gecesinde müthiş görünebilirsiniz. Bedeni drapelerle, etek uçları fırfırlarla zenginleştirilmiş siyah renkli asimetrik abiye elbise modelleri de ilginizi çekebilir. Nispeten sade modeller arıyorsanız asimetrik drapelerle hareketlendirilmiş tek omuzlu kısa siyah abiye elbise çeşitleri hizmetinizde. Veya kolsuz ve yuvarlak yakalı, bedene oturan, yol yol ince fırfırlarla süslenmiş modellere göz atabilirsiniz.

Kısa siyah yılbaşı elbisesi tasarımları arasında straplez kesimli göğüs kısmı beyaz bir bantla süslenmiş olanlar; omuz kısmına gümüş rengi parça koyulmuş, yaka ve sırt bölümü transparan dantelli kumaşla tasarlanmış elbiseler; yaka veya bel kısmı taşlı kumaşlarla süslenmiş modeller ve daha pek çok çeşit bulunuyor. Bu elbiseler siyah veya gümüş rengi ayakkabılarla çok güzel duracaktır. Kıyafetinize uyacak şık bir abiye çanta edinmeyi de unutmayın.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>