Siyah Elbise Modelleri

siyah_elbise_modelleri_02

Bütün zamanların modası olan siyah elbiseler özellikle ne giyeceklerine karar veremedikleri zamanlarda kadınların en büyük yardımcısı olabiliyor. Bir düğün töreni söz konusuysa uzun etekli ve peplum üstlü bir siyah abiye takımla göz alıcı bir şıklığa kavuşmak mümkün. V yakalı bir diz altı siyah elbise uygun bir takıyla beraber gayet şık bir ofis kıyafeti olabilir. Fazla kilolarınızdan rahatsız oluyorsanız hafif dökümlü büyük beden siyah elbiselerle daha zarif görünebilirsiniz. Derince bir V yakası olan böyle bir elbise dikkatleri üst tarafınıza çeker. Yakasında pencereler olan geniş yuvarlak yakalı hafif bol bir model de vücudunuzdaki fazlalıkları saklamak için idealdir.

Siyah elbiselerin özelliği her ortamda, her durumda ve her mevsimde giyilecek modelleri olmasıdır. Modada değişiklikler olur, renkler ve modeller gelip gider, eski zamanların parçaları revize edilir fakat farklı durumlara uygun siyah elbise tasarımları her zaman bulunur. Tek omuzlu ve derin yırtmaçlı uzun bir siyah elbiseyi bir düğün daveti veya yılbaşı partisi sırasında giyebilirsiniz. Bir mezuniyet partisi söz konusuysa ince askılı, bele kadar vücuda oturan bol etekli kısa siyah elbisenizle partinin parlayan yıldızlarından biri olabilirsiniz. Siyah elbiselerin model çeşitliliği neredeyse sınırsızdır; uzun kollu ve kalın kemerli veya beli bir fiyonkla süslenmiş kolsuz bir siyah elbiseyi farklı çanta, ayakkabı ve aksesuarlarla kombinleyerek ofiste de, şık giyinmenizi gerektiren bir yemek davetinde de kullanabilirsiniz.

Bir klasik olan küçük siyah elbise kısa bir hırkayla kombinlenerek iş kıyafeti, dantel çoraplar ve topuklu siyah ayakkabılarla giyilerek çarpıcı görünümlü bir davet kıyafeti olabilir. Siyah abiye elbiseler her türlü davette kullanılabilir. Farklı tarzlarda birkaç tane siyah elbiseniz olursa bunları beraberinde kullanacağınız takılar, fularlar, kemerler ve saç aksesuarları ile bin bir biçime sokabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>