Siyah Dantelli Abiye Modelleri

siyah_dantelli_elbise_04

Siz de özel günlerde en narin ve güzel görünmek isteyenlerdenseniz kesinlikle siyah dantelli bir abiyeyi tercih etmelisiniz. Markadan markaya ve kaliteden kaliteye farklılık gösteren bu abiyeler kullanışlı olduğu kadar kilolarınızı saklayıcı bir fonksiyon görmektedir.

Eğer paraya kıyarım yeter ki en güzel ve gösterişli bayan ben olayım diyorsanız kesinlikle lightin the box sitesindeki 200-300 TL arasındaki siyah dantelli abiyeler ile hem sandığınız kadar masraf yapmamış olursunuz hem de kutlamalardaki en ilgi çekici bayan siz olursunuz. Bilindiği üzere dantelli abiyeler geçmişte moda olduğu gibi şimdi ki zamanda da oldukça ön planda tutulur. Ve ayakkabı seçimini de eğer doğru bir şekilde yaparsanız tek renk olarak harika bir iş çıkartabilirsiniz!

Eğer abiyeye verecek paranız çok düşük bir Mebla ise o zamanda gittigidiyor.com dan ikinci el alabilir ya da hiç kullanılmamış abiye fiyatlarına bakabilirsiniz. Ve yine eğer asil olurken narin de görünmek istiyorsanız zara mango elele gibi sitelerden istediğiniz dantelli abiyeyi en fazla 100-500 TL aralığında kolayca bulabilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>