Sade Nişan Modelleri

hm_bayan_elbise_modelleri_2012_6-256x300

Nişan merasimleri çok daha küçük çapta yapıldığından daha sade olarak her şey ayarlanır ve bu tür durumlarda sade nişan modelleri oldukça ideal olmaktadır. Öyle ki zarif, kibar, güzel fakat bir o kadar da sade olmak istiyorsanız özel olarak hazırlanmış, sade nişan modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Nişan gecesi, ne kadar küçük bir organizasyon hazırlansa da tüm gözler gelin adayının üzerinde olacaktır. Giysisinden ayakkabı ayrıntısına kadar incelenecek ve değerlendirilecektir. Bu nedenle de en iyi şekilde giyinmek oldukça önemlidir.

Günümüzde iyi kombinler yaratmak oldukça kolaydır. Düz uzun bir elbise, straplez ve kısa bir elbise oldukça şık duracaktır. Sade nişan modelleri, genelde tek renkli olarak hazırlanmaktadır. Üzerinde desen ve kesimler ile hareket kazandırılan bu modeller aynı zamanda oldukça hoş durmaktadır.

Bu tip nişan kıyafeti seçtiğinizde dikkat etmeniz gereken aksesuarlarınız ve saçlarınızdır. Öyle ki sade giysiniz üzerine tercih edeceğiniz bu ayrıntılar çok daha fazla ön plana çıkacaktır. Çünkü giyside ayrıntı olmaması ve sade olması gözleri başka yönlere kaydıracaktır. Bu nedenle bu ayrıntılara dikkat ederek uygun ve şık tercihler yapmanız gerekir. Bir kolye, şık bir küpe sade elbisenize hareket katacaktır.

Eğer açık bir elbise giyecekseniz ve uzun saçlarınız varsa saçlarınızı salarak hem dekoltenizi biraz kapatabilir hem de saçlarınızı sergileyebilirsiniz. Bu doğrultuda dağınık bir dalgalı saç modeli oldukça ideal olacaktır. Ya da yandan toplayarak bir saç çiçeği ya da tokası ile tutturacağınız saçlar da sizi güzel göstermeye yetecektir.

Tüm bunlar doğrultusunda nişan için eğer sadelikten yanaysanız birkaç ayrıntıya dikkat ederek durumu kolayca toparlayabilir ve güzel bir şekilde nişan gecenizi geçirebilirsiniz. Bunun için zevkinize ve bedeninize güvenmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>