Rina di Montella Gelinlik Modelleri

Rina di Montella Gelinlik Modelleri (3)Türkiye gelinlik sektörünün yeni oyuncularından Rina Di Montella,  gelinlik modelleri ile farklı bir kültürün izlerini gelin adaylarına ulaşmaktadır.  Özgün, neredeyse kişiye özel tarzlarda çalışılmış kreasyonu ile gelinlik konusunda seçkin bir marka olarak konumlanan Rina Di Montella  gelinlik modelleri seçkin butiklerde sergilenmektedir.

Özellikle dantel, saten ve küçük taşlarla işlenmiş klasik modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Tam bir Fransız ekolü ile zarafet ve seçkinlik ifadesi her bir gelinlikte görülebilmektedir. Özellikle eteklerinde saten çalışılmış gelinliklerde, etek son derece sade bir çizgiyle hazırlanmıştır. Gelinliklerde en çarpıcı bölge büstiyer olarak seçilmiş, bu bölümde sadeliği bozmayacak işleme çalışmaları zarafetle yerini almıştır. Genel olarak etekler ile büstiyer görünümde birbirini tamamlamaktadır.

Rina di Montella; gelinliklerde farklı renk uygulamalarıyla sektörde bir farklılık yaratmaktadır. Masalsı bir düğün için tamamlayıcı bir farklılık olarak karşımıza gri, krem gibi alternatiflerle çıkmaktadır. Bu kadar ile de kalmayıp gelinliklerde pek de görmeye alışık olmadığımız yaka çalışmalarıyla da benzersiz olma özelliğini korumaktadır.  Kullanılan ışıltılar ve narin tüller gelinler ile birlikte mihraba doğru parlayarak ilerlemektedir.

Rina di Montella; Türk gelin adaylarına ulaşabilmek adına tüm kreasyonu ile seçkin butiklerde yerini almaktadır. Özel tasarım olan bu gelinlikler ile ilgili orijinal web sitesinden bilgi alabileceğiniz gibi butiklerde de bilgilendirilebilirsiniz. Gelin adayları, bu en güzel ve özel günlerinde Rina di Montella ile yaşadıkları özel anı asla unutmayacaklar…

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>