< Renkli Gelinlik Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Gelinlik Modelleri - Renkli Gelinlik Modelleri

Renkli Gelinlik Modelleri

tarik ediz 2013 abiye modelleri 67 768x1024 225x300 Renkli Gelinlik Modelleri

Gelinlikte renkli gelinlik modelleri dönemi bir süre önce başlamıştı. Çok da ilgi gören, bu gelinlikler gelinliğin sadece beyazken değil diğer renklerde de çok şık ve güzel olacağını ispat etmeyi başardı. Renkli gelinlik modelleri sıra dışı gelinlerle renkli olmayı seven gelinlerin ilgi odağı oluyor. Özellikle siyah renk gelinlikle, mor renk gelinlik büyük ilgi görüyor. En çok tercih edilen renkli gelinlikler asil rengiyle siyah olurken bir diğer renkte kusursuz duruşuyla mor rengi ve tonları oluyor. Kilolu gelinler için avantaj sağlayan siyah gelinliklerde kilolu hanımlar çok daha ince görünebiliyor.

Pembe, sarı, lila renklerin de büyük ilgi gördüğü gelinlikler, beyaz gelinlerden farksız her modelde ve her kumaşta üretiliyor. Çok da şık ve güzel görünen renkli gelinlikler, beyaz gelinlik modasını ve alışkanlığını da biraz geri planda bırakıyor. Siyah tüllerle, renkli tüllerin bir araya getirilerek tasarlandığı modellerde, kabarık eteklerin altından başka renklerde tüller ya da danteller de kullanılabiliyor. Duvakları da yine gelinlikle aynı renkte tasarlanıyor. Siyah gelinliklerin altına da kırmızı gelin ayakkabıları ya da siyah gelinliklerin altına beyaz ayakkabılar, siyahla kırmızını ve siyahla beyaz rengin kusursuz uyumunu da gözler önüne seriyor. Renkli gelinlikler de bir de kırmızı gelinlikler ön plana çıkıyor. Son derece iddialı bir renk olan kırmızı gelinlikte de bir o kadar iddialı görünmeyi başarıyor.

Kırmızı tafta, kırmızı ipek kumaş, kırmızı tüller ve kırmızı gipür dantellerle tasarlanmış olan modeller, tercihen duvaklarda da ya aynı renk kırmızı duvaklarla ya da beyaz gipür dantelli duvaklarla tamamlanıyor. Kulağa sıra dışı tasarımlarmış gibi gelen renkli gelinlikler aslıda oldukça şık ve hoş duruyor. Göze hitap eden renklerle tasarlanarak gelinleri memnun etmeyi başarıyor.

Etiketler:


Yorum yapın

Daha fazla Gelinlik Modelleri
Deniz kızı gelinlik modelleri
Deniz Kızı Gelinlik Modelleri

Deniz kızı gelinlik modelleri gelin adaylarının gözlerini kamaştırıyor. Kaliteli kumaşlardan yapılan ve kusursuz olarak tasarlanmış olan gelinlik modelleri, oldukça şık,...

prenses gelinlik modelleri
Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri düğün gecesinde prensesler gibi süzülmek isteyen gelin adaylarının çoğu zaman tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır....

Kapat