Prenses Gelinlik Modelleri

2013-prenses-gelinlik-modelleri

Prenses gelinlik modelleri düğün gecesinde prensesler gibi süzülmek isteyen gelin adaylarının çoğu zaman tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Bu model sayesinde istedikleri güzelliği yakalamaktadırlar. Prenses gelinlik modelleri üzeri dar etek kısmı ise belden itibaren kabarıklaşan bir gelinlik modelidir.

Gelinlik modelleri genellikle kabarık modeller arasından tercih edilmektedir. Ve bu modeller arasında en şık ve en zarif duran gelinlik modelleri arasında prenses gelinlik modelleri yer almaktadır. Bu model beli oturan bir model olduğu için belin inceliğini ve gelin adayının zarifliğini ortaya çıkarmaktadır. Etekleri ise kabarık olduğu için gelin adayı düğün gecesinde etekler sayesinde kuğu gibi süzülebilecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı çoğu gelin adayı tercihini prenses gelinlik modellerinden yana yapmaktadırlar.

Prenses gelinlik modelleri çoğu zaman süslü ve işlemeli olmaktadır. İşlemelerinde genellikle parlak taşlar kullanılmaktadır. Bu taşlar sayesinde gelinlik düğün gecesi ışıl ışıl parlayarak tüm davetlilerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. İşlemeli gelinlik tercih edildiği zaman genellikle duvaklarda işlemeli tercih edilmektedir. Bu sayede gelinlik ile duvak arasında uyum sağlanmış olacaktır. Düğün gecesinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de her şeyin birbiri ile uyumlu olmasıdır.

Taşlar ile işlenmiş gelinlik modellerinin yanı sıra dantel ile işlenmiş prenses gelinlik modelleri dikkat çekmektedir. Dantel zarif bir şekilde gelinliğin omuzlarında yer alabilir. Ya da dantel gelinliğin eteklerine işlenerek zarif bir şekilde aşağıya süzülebilir. Burada tercih gelin adayınındır. Beğendiği ve üzerine yakışan gelinliği almalıdır.

Süslü ve işlemeli gelinlik modellerinin yanı sıra sade prenses gelinlik modelleri de mevcuttur. Bu modeller sade olmasına rağmen gelin adayının zarif görünmesini sağlamaktadırlar. Bunun nedeni gelinlik modelinin kesimi ve eteklerinin salınımıdır. Bu nedenlerden dolayı gelin adayları gelinlik tercihlerini yaparlarken bu modeller de göz atmalılardır.

Etiketler:

Prenses Gelinlik Modelleri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Uzun kollu gelinlik modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri  yorumladı. 10:48 - 07 / 09 / 2013:

    […] çeşitleri düğün gününde romantik görünmeyi tercih edenler için;  birbirinden güzel kabarık etekli gelinlik modellerinden birinin size yakışması içinse boyunuzun kısa olmaması gerekiyor. Çünkü […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>