Pembe Nişan Elbisesi Modelleri

Pembe_Nisan_Elbiseleri_05

Nişan yüzüklerinin takılmasıyla evliliğe biraz daha yaklaşan çiftler bu süreç boyunca birbirlerini daha iyi tanıyıp anlamaya çalışırlar. Bir nişan töreni isteğe bağlı olarak aile arasında ve ev ortamında yapılabileceği gibi bir salon, restoran veya teknede yapılması da tercih edilebilir. Pembe sevdiğiniz renkler arasında yer alıyor ve ten renginize de uyuyorsa birbirinden şık pembe nişan elbisesi modelleri arasından bir seçim yaparak nişan töreninizde göz alıcı bir zarafet sergileyebilirsiniz.

İlkbaharı ve çiçekleri çağrıştıran bir renk olan pembenin birçok tonu arasında ten ve saç renginize uygun bir ton mutlaka bulunacaktır. Şeftaliye yakın bir soluk pembe tonunda, derin yaka dekoltesinin etrafı taşlarla zenginleştirilmiş, aynı renkte tül kumaştan bol ve uzun kolları olan bir pembe abiye elbise ile sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kabarık etekli pembe nişan elbisesi modelleri ise daha çok bir salonda veya büyük bir restoranda yapılacak nişan törenleri için uygun olur. Nişan töreniniz açık havada, bahçede veya teknede yapılacaksa kolayca kirlenebilecek ve yerdeki maddelere takılabilecek uzun etekli bir tuvalet yerine kısa nişan elbisesi modellerinden birini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Birbirinden güzel pembe abiye kıyafetler arasından size çok yakışacak bir elbise bulmakta zorluk çekeceğinizi zannetmiyoruz.

Dantelli abiye elbiseleri seviyorsanız 2014 nişan elbisesi modelleri arasında bu tarzda nişan elbiseleri bulabilirsiniz. Göğüs altında kalın bir saten bant bulunan hafif kabarık kısa etekli bir straples abiye elbise açık havada yapılacak nişan törenleri için yerinde bir seçim olur. Büyük bir balo salonu söz konusuysa kabarık etekli, gösterişli modellere yönelmekten çekinmeyin. Pembe abiyenizi güzel bir saç modeli, yüzünüze yakışan güzel bir makyaj ve topuklu zarif ayakkabılarla tamamladığınızda ışıl ışıl ve çok güzel görüneceksiniz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>