Özel Dikim Gelinlikler

Özel dikim gelinlikler (32)

Gelin adayları gelinliği için aylar yıllar öncesinden kafasında şeklini tasarlar . Özellikle maddi durumu elverişli olan bayanlar genellikle özel dikim gelinlik tercih eder. . Özel dikim gelinliklerin her zaman için büyük avantajları vardır. .

Hem hayaliniz gerçek olur hem de hayatızın en önemli gününde giyeceğiniz gelinliği ilk siz giymiş olursunuz . . Kimseninkine benzemez sizdeki herkesinden farklı olur ve sizin çizgilerinizi taşır. . Özel tasarlanan gelinlik sizin üzerinizde provaları ve ölçüleri alındığı için bedeninize tam oturur. Birde işinde uzman moda tasarımcıyla anlaştıysanız gelinliğiniz kusursuz olacaktır.

Bugün sizler için özel tasarlanan nadide gelinlik modellerini paylaşmak istedik. . Daha fazla meraklanmak istemiyorsanız galerimizdeki gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>