Oscar De La Renta 2014 Gelinlik Modelleri

OscarDeLaRenta_Gelinlik_04

Ünlü tasarımcı Oscar de la Renta 2014 gelinlik modelleri ile gelin adaylarından tam not alıyor. Vücudu neredeyse dizlere kadar sardıktan sonra etekleri yelpaze gibi açılan gelinlikler, omuz ve kol kısmı tamamen dantelden oluşan uzun kollu gelinlik modelleri, son derecede sade ve zarif askılı gelinlikler ve daha birçok model düğün töreninizde bir peri kızı gibi görünmenizi sağlayacak.

Straplez gelinlik çeşitleri modacının koleksiyonunda büyük bir yer kaplıyor fakat sadece bu modellere mahkum değilsiniz. Uzun kollu, düşük kollu ve askılı gelinlikler farklı alternatifler arayanlar için. Balık etek gelinlik modellerinin yanında kabarık veya dar etekli modeller de bulabileceğiniz koleksiyonda işlemeli tül etekler ve peplum gelinlik çeşitleri de dikkat çekiyor. Gelinliğinin boyun ve yaka kısmının dantel kumaşla tasarlanmış olmasını tercih edenler için bu seçenek de mevcut. İşlemeli tül duvaklar, bütünüyle satenden tasarlanmış modeller, her tipteki etek alternatifleriyle Oscar de la Renta 2014 gelinlik modelleri gözlerinizi kamaştıracak. Gelinlikler sade bir görünümden yana olan gelin adaylarını da, ihtişamlı gelinlikleri tercih edenleri de memnun edecek bir çeşitlilik arz ediyor.

Ünlü modacının düğün gününde bir yıldız gibi parlamak isteyen gelin adayları için hazırladığı tasarımlarda tülden veya dantelden yapılmış eldivenlerin şıklığı da gözden kaçmıyor. Kabarık etekli gelinlik modelleri de ve dar etekliler arasında seçim yaparken vücut biçiminizi ve düğününüzün nasıl bir mekanda yapılacağını göz önünde bulundurmayı unutmayın. Oscar de la Renta koleksiyonundan gelin saçı modelleri ve aksesuarlar konusunda da yararlanabilirsiniz. Gösterişli küpeler, muhteşem saç aksesuarları ve dekolte yakaları dengeleyen uzun inci kolyeler son derecede güzel görünüyor.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>