Ofiste ne moda?

Ofis Modası 2015

ofis elbise

2014-2015 sonbahar kış modası çalışan bayanları da unutmadı ve aktif çalışma döneminin başlaması ise birlikte 2014-2015 bayan ofis modası kendini göstermeye başladı. Geçen senede olduğu gibi ofis giyiminde uzun elbise ya da uzun pantolonlara yer verilmeyerek eteklere ağırlık verildi. Önceki dönemlere göre birçok yenilikle karşımıza çıkan ofis modasında deri etekler, deri ceketler ve mini eteklerle beraber kullanılabilecek kombinler yer almaktadır.

2015 ofis modasında deri taytlara da yer verilmiştir. Deri taytlarla beraber kullanılacak bluzlar, şifon gömlekler, blazer ceket ve 2015 sonbahar kış sezonunun trendleri arasında yer alan panço şekildeki uzun pelerinlerle kullanımlar sıklık gösterecektir.

Siyah ve beyazın klasikliğiyle beraber trendliğini kaybetmediği bir gerçektir. Kısa siyah elbiseler ve siyah deri etekler ofis ortamının gözdelerindendir. Bu senenin trendleri arasında pantolonlara çok fazla yer verilmemiş olsa da birkaç tanesini göz ardı etmemek gerekir. Yükselen beller, düğme ve fermuar detaylara sahip modeller sezon trendleri arasında yer almaktadır.

Etek seçiminde mini eteklerle beraber kalem etekler de 2014-2015 sonbahar kış ofis modası için yerini almış durumda. Kalem etekler ile beraber kombinlenmiş bluz ile şık olmak yeterli.

Ofis şıklığının diğer bir tamamlayıcısı ise topuklu ayakkabılardır. Çalışan bayanların vazgeçilmezleri arasındadır ve bayanların zarifliklerinin bir parçasıdır. Ofis ortamında kullanılan topuklu ayakkabıların renk trendleri arasında siyah, krem ve kahve tonları her sene olduğu gibi yerini almakta. Ancak topuklu ayakkabı yılın trendine göre giyinmiş olan zarif bir bayanın her renkte tamamlayıcısı olacağı aşikardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>