Novissima Gelinlik Modelleri

2013 2014 Novissima Gelinlik Modelleri (11)Gelin adaylarının merakla beklediği ve takip ettiği Novissima gelinlik modelleri, bu sene de farkını ortaya koydu. Gelin adaylarının en çok beğendiği modeller arasına giren Novissima gelinlikleri, sıra dışı modelleri ile göz dolduruyor. Novissima gelinlik modelleri, piyasaya henüz çıkmasına rağmen daha şimdiden siparişi verilmeye başlandı bile.

Bu markanın bu kadar yoğun ilgi görmesinin ilk sebebi, kesinlikle eşsiz tasarımları ve kalitesidir. Düz bir kumaşı dahi ustalıkla tasarlayıp, harika işler çıkararak en ünlü markalar arasında bu sene de yerini koruyan Novissima, gelin adaylarına en güzel modeller tasarlayarak ilk düğün hediyesini de vermiş bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, usta tasarımcıların ellerinden çıkan ve en çok beğenilen gelinlik modelleri arasında, uzun kuyruklu gelinlikler yer almaktadır. Genellikle gelinliklere yapılan uzun kuyruklar etek boyuna ek olarak tasarlanır. Fakat farklı çalışmaları ile beğeni toplayan Novissima firması, bu sene gelinliklerdeki uzun kuyrukları bel hizasından itibaren dikerek yine farklılığını ve yaratıcılığı göstermeyi başarmıştır.

Bununla birlikte, gelinlik modelleri arasında, belden aşağıya doğru darlaştırılmış gelinlikler, adeta gelin adaylarının denizkızını andırması ile çarpıcı modelleri de mevcut. Daha klasik modeller seven adaylar için ise, etek kısmına kat kat dikilmiş kumaşlar ve belden kemerli modelleri ile baş döndürücü tasarımları da mevcut.

Son olarak, gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen straplez kesimli gelinlikler de yine Novissima markasını temsil etmeye devam etmektedir. Sırt dekoltesi seven gelin adayları için, bu sene birçok gelinlikteki sırt dekolteleri v yaka şeklinde tasarlanmış ve satışı sunulmaya başlamıştır.

Üstelik v yakalı sırt dekolteli gelinliklerin bitiş kısmına dikilen pırıltılı taşlar da gelinliklerin daha göz alıcı ve dikkat çekilmesini sağlamıştır.

 

 

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>