< Nikâh kıyafeti modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Abiye Modelleri - Nikâh kıyafeti modelleri

Nikâh kıyafeti modelleri

nikah kıyafeti modeli 212x300 Nikâh kıyafeti modelleri

Nikâh kıyafeti modelleri sayesinde hayatlarının en önemli cevabını verecekleri günde kadınlar güzel görünmeyi başarmaktadırlar. Düğünlerinden başka bir günde nikâhı olan çiftler o gün içinde özen ile hazırlanmalılardır. Çünkü o gün de onlar için çok önemlidir. Bunun için nikâh kıyafeti modelleri arasından seçim yapabilirler.

Nikâh kıyafetleri genellikle beyaz renkten oluşmakla birlikte herkesin zevkine kalmış bir konudur. Bazı kişiler nikâh kıyafetlerini sıradan kıyafetlerden seçmektedirler. Fakat bu ilişkilerine ve kendilerine yaptıkları bir saygısızlıktır. Çünkü hayatlarının en önemli ve güzel bu günde onlarında güzel görünmeleri ve seçecekleri kıyafetlere önem vermeleri gerekmektedir. Bunun için seçim yapacakları pek çok kıyafet bulunmaktadır. İsterlerse abiye modeller arasından güzel bir kıyafet seçebilirler. Ya da daha sade ve daha güzel görünmek istiyorum diyenler nikâh elbiselerine bir göz atmalı. Nikâh elbiseleri tam da bunlar için tasarlanmıştır.

Beyaz nikâh elbiselerinin yanı sıra renkli ve desenli nikâh elbiseleri ile de karşılaşmak mümkün. Burada seçim çifte kalmıştır. Tek dikkat edilmesi gereken nokta yapılan seçimlerin uyumlu olmasıdır.

Etiketler:


Nikâh kıyafeti modelleri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 sultan  yorumladı. 20:58 - 15 / 03 / 2013:

    ben şu yukardaki uzun kollu dantelli beyaz elbiseyi çok beğendim nasıl alabilirim acil cevap.


Yorum yapın

Daha fazla Abiye Modelleri
Abiye Ayakkabı Modelleri
Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye ayakkabı modelleri en özel günlerinizde abiye kıyafetler ile şıklığınızı tamamlayan ayakkabılardır. Bu ayakkabıları seçtiğiniz kıyafet ile uyumlu olarak seçmeniz özel...

Abiye Modelleri
Abiye Modelleri

Her renkte şık ve zarif olan abiye modelleri bu senede kadınların başını döndürüyor. Tarzınıza uygun uzun, kısa, kabarık veya sade...

Kapat