Mint Rengi Elbise Modelleri

mint_rengi_elbise_05

Bir bayan olarak sizin giydiğiniz kıyafetler kişisel duygularınızı ve özelliklerinizi yansıtmaktadır. Bu yüzden sizlerde doğru seçimlerde ve kombinlerde bulunmalısınız. Örneğin mint rengi bir elbiseyi farklı ama yine mint rengine yaklaşan bir renk tonundaki ayakkabı ile kombinleştirebilirsiniz. Eğer mint rengi elbiseleri nereden bulabilirim diyorsanız internet üzerinden mango zara elele gitti gidiyor.com ve daha bunlar gibi binlerce siteden bakarak değerlendirebilirsiniz.

Fakat internetten bakacak kadar zamanınız kalmadıysa da o zaman Nişantaşı şişli fatih gibi abiyelerin yoğun olarak satıldığı yerlerden uygun bir fiyata abiye satın alabilirsiniz. Ortalama site üzerinden satın alırsanız 100-300 arası fiyat aralığı ile satın alırken elden almayı düşünürseniz bu tutar maliyet ile birleşince 200-500 hatta kumaşına göre 500-5000 fiyat aralığı ile değişiklik göstermektedir.

Siz de davetlerde ya da düğünlerde hem narin hem de güzel olmak isteyenlerdenseniz kesinlikle mint rengi bir elbise ile fark yaratabilir ve ilgi çekebilirsiniz. Sizlerde davetlerde kendinizi yansıtan elbiseler için sitelerden ya da abiye satan isimlerini saydığımız satış noktalarından kolayca zevkinize göre bir abiye ya da elbise bulabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>