Mavi Uzun Abiye Modelleri

mavi_uzun_abiye_08

Huzurun ve sonsuzluğun simgesi olan mavi; gökyüzündeki sonsuzluğu denizlerdeki ise özgürlüğü barındırır. Davetlerde düğünlerde partilerde ve nişanlarda kadınların vazgeçemediği kıyafet abiye elbiselerdir.

Her zaman şıklığına ve zarafetine özen gösteren kadınlar özellikle mavi uzun abiye ile şıklığına şıklık katarlar. Mavideki huzuru ve özgürlüğü üzerinde taşıyıp abiye elbiseleri ile kombine ederek hanın hanımcık bir görüntü sunarlar. Kadınlar arasında gizlice yerleşen şıklık yarışı; mavi ve abiye elbisenin buluşmasıyla rekabeti arttırmıştır. Çünkü her bedende bulunan kadınların daha narin bir görüntü sergilemesinin sağlayan mavi uzun abiyeler diğer elbiselere nazaran daha havalı bir görüntü sergilemektedir.

Ayrıca mavi uzun abiyeler ister tesettürlü bayanlar için isterse kendi tarzını yaratmak isteyen bayanlar için de aranılan çeşitli modellere sahiptir. Sırt dekolteli üst tarafı gipürlü straplez tüllü taransparan ya da üstü gipürlü volanlı modelleri ve daha fazlasına sahiptir. Çok çeşitli mavi uzun elbise modelleri vardır.  Bu birbirinden güzel ve şık mavi abiyeler her yaştaki kadınlar için uygundur.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>