Mavi abiye modelleri 2014

Mavi_abiye_modelleri_01

2014 yılının en gözde renklerinden biri olan mavi giyim sektöründe büyük bir kesimde kullanılmaktadır. Abiyeden günlük giyime çamaşırdan eşarba kadar her türlü aksesuarlar da bile mavi yoğunluklu kullanılmaktadır. Tüm mağaza vitrinlerini mavi abiyeler ile süsleyen satış temsilcileri müşterileri de mavi renge ikna etmektedir.

Hem asil hem de şık görünmenize yardımcı olan mavi tonlardaki tüm abiye elbiseler beğenilmektedir. Gümüş rengi boncuk ve benzeri materyaller mavi abiye üzerinde tercih edilmektedir. Genellikle yaka kısımlarına kolye biçiminde görünmesini sağlayan gümüş taşlar yerleştirilmekte bel kısmına eğimli çizgilerle boncuklar dağıtılmakta ve ya elbisenin kol kısımlarının kenarına şerit halinde taşlar dikilmektedir. Bu tarz eklemeler yapılan mavi abiyeler de çantalarda genellikle tek renk gümüş tercih edilmektedir.

Abiyenin boyun kısmında çeşitli işlemeler yer alırsa da bayanlar zarif birer küpe ve bileklik ile elbiseyi tamamlamaktadırlar. Özel bir akşam yemeğinde ve ya düğün nişan gibi özel günler de abiyeler arasında en çok göze çarpan renk mavi olmaktadır.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>