Krem Rengi Gelinlik Modelleri

krem_rengi_10

Beyaz gelinlik modelleri belki de dünya durdukça var olacaktır; fakat günümüzde renkli gelinlik çeşitleri de kabul görüyor ve tercih edilebiliyor. Hemen her sezonda gelinlik modellerindeki beyaz egemenliğinin azalmaya başladığını görüyoruz. Gelin adayları özellikle krem rengi gelinlik modellerine büyük bir ilgi gösteriyorlar.

Bu renk gelinlikler arasında düşünebileceğiniz her türlü model bulunuyor. Örneğin etekleri kat kat ve üzerine dantel işlemeli transparan kumaştan diz boyunda bir üst geçirilmiş olan bir straplez gelinlik modeli düğün gününüzde muhteşem bir görünüm arz etmenizi sağlayabilir. Veya yine straples tarzında, vücudu belin altına kadar saran üst kısmı kabartma desenli ve etek uçlarında da aynı desenin daha seyrek uygulamalarının bulunduğu bir kabarık etekli gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Daha sade bir görünümden yanaysanız yine kabarık etekli olarak tasarlanmış fakat sadece üst kısmı işlemeli olup etekleri düz olan bir modele yönelebilirsiniz.

Krem gelinlik modelleri arasında boyundan bağlı ve sırtı açık gelinlik çeşitleri de yer alıyor. Drapeler, taş ve boncuk işlemeleri, danteller, tüller, satenler, iri fiyonklar, saç aksesuarları ve duvaklardan meydana gelen krem rengi gelinlik modelleri dünyasında fırfırlı gelinlik çeşitleri de yer alıyor. İşlemeli bir krem etekliğin kabarık beyaz eteklerin üzerine ikinci bir kısa bir elbise gibi indiği katlı gelinlik modelleri de ilginizi çekebilir.

Üst kısmındaki drapelerin şık bir taşla tutturulduğu katlı modeller, kuyruklu gelinlikler, ince askılılar, eteğindeki fırfırların göğüs kısmında da kullanıldığı modeller ve daha birçok muhteşem gelinlik çeşidi gelin adaylarını bekliyor. Beyaz dışında açık renkli bir gelinlik düşünüyorsanız cappucino rengi gelinlik modellerine de göz atabilirsiniz.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>