Klasik Gelinlik Modelleri

Pronovias_Glamour_LEONELA

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlikler, klasik gelinlik modelleri ve diğer çeşitleri ile bu sene de tarzını korumaya devam etmektedir. Gelinlerin daha çok tercih ettiği klasik gelinlik modelleri, her sene olduğu gibi bu senede tercih edilenler arasındadır. Geçmişimizden bu yana gelen beyaz gelinlik en sık kullanılan klasik gelinlik model rengidir.

Abartılı taşlardan, tüllerden, yakalardan uzak olan klasik gelinlik modelleri gelinlerimizin gönlünü daha da fethederek süslü tarzların yanında asaletini korumaktadır. Klasik gelinlik modellerinde uzun ve hafif kabarık gelinliğin üzerine oluşturulan tül detaylarla istediğiniz görünümü sağlayabilirsiniz. Artık tok kumaşlardan oluşturulan klasik gelinlik modelleri gelinlerimizin üzerinde daha ağır durmaktadır. Klasik gelinliklerin içinde en çok tercih edilenlerden biriside lazer kesim gelinlik modelleridir. Abartılmadan kullanılan değerli taşlarda sizi tarif göstermeye yetecektir. Kraliyet tipi modeller her gelinin rahatlıkla kullanacağı bir modeldir.

Abartılı gelinliğin üzerine klasik bir duvakla istediğiniz o hanım hanımcık görüntülerden biri de siz olacaksınız. Lazer kesimin yanında sıklıkla kullanılan çiçek süslemelerde klasik gelinlik modellerine ayrı bir hava katmaktadır. Daha çok kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin tercihi olan çiçek detaylı klasik gelinlik modelleri eğer tarzınıza uygun ise tercihlerinizin arasında bulundurabileceğiniz bir seçimdir. Fakat bu çiçek detayları abartılmadan kullanıldığı zaman klasik gelinliğinize uygun olacaktır.

Asla modası geçmeyecek olan klasik gelinlik modelleri sürekli gelişen bir teknikle gelinlik dünyasına büyük bir katkı sağlamıştır. Hafif kabarık olarak nitelendirilen klasik gelinlik modelleri üzerine siyah ve sizin de tercih ettiğiniz şık bir gelinliğin kumaşında renkli bir kumaş seçerek kemer gibi kullanmak da klasik modelinize bir renk katacaktır. Genellikle straplez olarak kullanılan klasik gelinlik modelleri sade kumaşın üzerine dantel bir kumaşla hareket katarak da istediğiniz gelin modeli sizde olabilirsiniz. Her şeyin başı modayı takip edilerek vücut ölçülerinize uygun gelinliği seçmekten başlamaktır.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>