Kısa Nişan Modelleri

onu-kisa-arkasi-uzun-abiye-elbise-modelleri-2-300x300

Gelin adaylarının gelinlik seçiminin yanında bir zorluğu daha vardır ki o kuşkusuz kısa nişan modelleri, straplez nişan elbiseleri gibi farklı modeller arasından seçim yapmaktır. . Alışılmış uzun nişan modellerinin yanında daha sık tercih edilemeye başlanan kısa nişan elbiseleri kullanılmaya başlanmıştır. Vücuduna ve bacaklarına güvenen gelin adaylarının mutlaka kısa nişan modellerine göz atması onların yararına olacaktır.

Çoğunlukla straplez şeklinde kullanılan nişan elbiseleri üzerine yapışan mini saten eteğin arkasına kuyruk şeklinde eklenilen uçuşan tül ile gelin adayları istediği görünümü kazanabilmişlerdir. Uzun bacakları ortaya çıkartan kısa nişan modelleri kat kat bele kadar uzanan kıvrımlar ile de bu senenin modasını yansıtacaktır.

 Bunların yanında tek askı detaylı kısa nişan modelleri de kusursuz bir güzelliği ile sizi mutlu etmeye yetecektir. Kısa nişan modellerinin üzerine eklenilen kuyrukdetay ile de sade görüntünüzü zarif bir hale getirebilirsiniz. Abartılmadan kullanılan taşlar, boncuklar ve sık sık tercih edilen çiçek detayları ile kısa nişan elbisenize hareket katmanıza yardımcı olacaktır.

Genellikle tercih edilen siyah renk elbette sizi oldukça sade gösterirken zarafetine zariflik katacaktır. Fakat bunun yanında bu senenin renkleri olan cıvıl cıvıl renkler, teninize uygun seçildiği zaman göz alıcı bir güzelliğe sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Kısa nişan modellerinde fazladan bir dekolte kullanmak sizi abartılı bir duruma düşürebilir.

Bu size oldukça kötü yansıyacaktır. Nişanınızda olduğundan fazla zarif görünmek olumlu gülüş ve tavırlarla karşılaşmanızda yardımcı olacaktır. Kısa nişan elbiselerini tercih etmek biraz zoru göze almak gibi görünse de dikkatleri üzerine çekmek için iyi bir fırsattır. Kısa nişan modellerinin bellerine kullanılan gösterişli fiyonklarla da modayı takiben bir seçim yapmış olacaksınız. Vücudunuza uygun olarak seçtiğiniz kısa nişan modellerini sade takılarla kullandığınızda emin olun ki gerçekten mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz.

Etiketler:,

Kısa Nişan Modelleri için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. dilek  yorumladı. 19:37 - 21 / 03 / 2013:

    o üçlü elbisenin siyahı varmı bi de fiyatı nedir tşk

  2. İlknur Çelik  yorumladı. 12:38 - 25 / 04 / 2013:

    elbise satışı yapmıyor sadece örnek modelleri paylaşıyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>