Kış Gelinlik Modelleri

kis-gelinlik-modelleri

Kış gelinlik modelleri hem mevsime uygun olması hem de gelinliklere hareket kazandırması için kollarında, sırtında ve göğüs kısmında güpür danteller kullanılarak hazırlanmış. Güpür dantelin gösterişi, güzelliği ve zenginliği herkesçe bilinir. Kış gelinlerine özel olarak tasarlanmış kış gelinlik modelleri straplez ya da kalp modeli denilen üstlerle göğsü üç santim saracak şekilde güpür dantellerle hazırlanmış.

Yarım kol, karpuz kol ve uzun kollarla güpür dantel kullanılarak hazırlanan modeller de hem çok şık hem de çok zarif. Kış da olsa gelinlik gelinliktir ve zarif ve güzel olması kuralı değişmez. Kışlık gelinlik denilince akla normal gelinlikten farklı bir gelinlik gelmemelidir çünkü gelinlik sıradan bir giysi değildir. Ve kışlık olarak üretilmez fakat mevsimine göre model değişir.

Kişiye özel olarak da tasarlanabilir, hazır modeller üzerinde de değişiklik yapılarak hazırlanabilir. Bu sene çok moda olan, abiyelerde de kullanılan balık model, gelinlikler de kışın da kullanılmaya devam edecek. Balık model gelinliğin etek uçlarından kullanılan güpür dantelle, kollarda ya da göğüste kullanılan güpürün mükemmel uyumu, görülmeye değer.

Hem kolların hem de göğsün güpür dantellerle hazırlanmış olduğu kış gelinlikleri zarif duruşuyla, kusursuz bir şıklık sağlamayı başarıyor. Son zamanlarda gelinliklerde moda olan kemerler kış gelinliklerinde de kullanılmaya devam ediyor. Yine prenses etek denilen kabarık modellerdeki gelinlikler kışın da modasını sürdürüyor.

Kış gelinlik modellerin de yine parlak pul ve payetle birlikte, imitasyon taşlar ya da isteğe bağlı olarak gerçek taşlar kullanılıyor. Gelinlerin arzusuna bağlı olarak uzun ve kısa olarak tasarlanan eteklerle gelinler en mutlu gününde şık olma isteklerini yerine getirmeyi başarıyor. Her gelin güzeldir, ne diyelim darısı bekarların başına.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>