Kırmızı Yılbaşı Elbisesi Modelleri

simli kirmizi abiye

‘Söz konusu olan bir yılbaşı partisiyse kırmızıdan başka renk tanımam’ diyenlerdenseniz 2014 yılbaşı partisi konseptine uygun kırmızı yılbaşı elbisesi modelleri arasında ilginizi çekenler olacağını umuyoruz.

Ucu fırfırlı kabarık etekleri ve drapelerini toplayan taşlı detayıyla zarif bir model.

Kalın askılı ve drapeli kırmızı abiye elbise yanda bir taşla toplanan drapeleri ve hafif katlı etekleriyle şık görünüyor.

İnce bir fiziğiniz varsa göğüs kısmında parlak taşlardan bir bant olan bu straples kesimli abiye üzerinizde muhteşem duracak.

Peplum abiye modellerini seviyorsanız kolsuz kırmızı peplum bluz ve uzun etekten oluşan bu takım size hitap edebilir.

Askıları sırttan bağlanan bu parlak kırmızı saten elbise göğüs altından başlayıp bele kadar inen işlemeli detayıyla müthiş görünüyor.

Denizkızı kesimli bu kırmızı yılbaşı elbisesi kat kat etekleriyle çok şık ve havalı. Taşlı siyah ayakkabılarla bilekliğin uyumuna dikkat.

Drapeli kırmızı abiyenin omzundaki siyahlı kırmızılı bantlar dikkat çekiyor.

Kırmızı abiye elbise birkaç trendi birden yansıtıyor: Asimetrik kesimli peplum kısmıyla peplum trendine, parlak kumaşıyla saten elbiseleri sevenlere ve omuz kısmıyla tek omuzlu abiye tutkunlarına göz kırpan bu elbiseyle göz kamaştıracaksınız.

Kat kat veya fırfırlı etek modellerini seviyorsanız bu elbise sizin için. Ayakkabılarla kolye gayet uyumlu, fakat arzu edenler bu modeli siyah bir kolye ve siyah ayakkabılarla da tamamlayabilir.

Yılbaşı partisi sırasında dantellere bürünmek istiyorsanız bu kırmızı dantel elbise tam size göre. Şahane işlemeleriyle bir tablo gibi duran elbisenin aksesuara pek ihtiyacı yok.

Bir kolu ve omuzu çıplak bırakan, diğer kolu uzun tasarlanmış bu kırmızı yılbaşı elbisesi bütünüyle simli kumaştan. Böyle bir elbiseyle yıldızlar yanınızda sönük kalacaktır. Simli abiye elbiseleri sevenler için.

Omuzlarınızı çıplak bırakan bu kısa abiye elbise bel ve etek kısmındaki zarif işlemeleriyle dikkat çekiyor. Sade ve son derecede kibar bir model. Abartıdan hoşlanmayanlar için.

Koyu kırmızı tonundaki göğüs dekolteli ve kuşaklı elbisenin boyun detayı dikkat çekici. Ayakkabılarınızı da bu detayla takım oluşturacak gümüş rengi abiye ayakkabı modelleri arasından seçerek muhteşem bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>