Kır Düğünü Gelinlik Modeli

kır düğünü gelinlik modelleri

Kır düğünü gelinlik modeli seçimi her gelinlik seçimi gibi özen gösterilmesi gereken konulardandır. Her genç kız düğününde güzel görünmek ister. Bu yüzden gelinlik seçiminde ve tüm düğün organizasyonunda özen göstermektedir. Kır düğünü gelinlik modeli biraz daha fazla önem gösterilmesi konulardandır.

Öyle ki gelinlik modelinin düğünün konseptine uygun olması gerekmektedir. Bu sayede gelin daha da güzel görünecektir. Kır düğünü genellikle açık hava da yapılan düğünlerdir. Ve genellikle düğünün o ağır havası kır düğünlerinde bulunmamaktadır. Bu nedenle kır düğünü için gelinlik seçerken ağır bir hava taşımamasına dikkat etmeliyiz.

Eğer gelinlik ağır bir hava taşırsa düğün mekânına uymaz ve gelin kötü görünür. Hiçbir gelin kendi düğününde çirkin görünmek istemediği için dikkatli olmalıdır.

Genellikle kısa gelinlikler bu düğün mekânı ile uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra denizkızı gelinlik modelleri de iyi uyum sağlayacak gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Bu gelinlik modellerinden birini seçip saç modelinizi de ona göre tercih ederseniz düğün gününüzde güzel bir gelin olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>