Kınaya Dair

kınaya dair aksesuarlar (40)

Kınaya dair ne var ne yok bu yazımızda. .Kına hemen hemen her memleketin olmazsa olmaz adetlerinden biridir. . Gelin evine veda etmeden önce arkadaşlarıyla eşiyle dostuyla bir araya  gelip eğlence düzenlenir. . Eskiden kapı önlerinde yada evlerde yapılan kınalar şimdi düğün salonlarında restaurantlarda yapılmaya başlandı yinede vermiş olduğu güzel ve eğlenceli anılardan hiçbirşey kaybettirmedi . .

Dediğimiz üzere kınaya dair aksesuarları ekledik yazımıza. . Kına eldivenleri,kına başörtüleri,kına tepsi modelleri, kına mumları, kına keseleri,çerez keseleri, kına hediyeleri , kına taçları, el kınası modelleri ,kına mendilleri,kına el gülleri,kına bileklkleri. .anlayacağınız kına ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey !!!  Zaman geçtikçe insanların fikirleri değişerek bir çok güzel şey çıktı ortaya . . Mesela sizin bu özel gününüze gelen konuklarınız için şekilli kurabiye veya kırmızı tüllerle kaplı ojeler hediye edebilirsiniz yada sizin isminizin yazdığı bilekler de konuklarınızın hoşuna gidebilir.

 

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>