Kare Yaka Bluz Modelleri 2014

kare_yaka_bluz_12

Kot pantolonunuzu kol ve etek kenarlarında beyaz çizgiler, yakasının çevresinde de beyaz motifler olan mavi tonunda kare yaka bir etnik desenli bluz ile kombinlemeyi hiç denediniz mi? Veya yazın sıcak günlerinde tiril tiril bir çiçekli etek, beyaz bir kare yaka bluz ve rahat sandaletlerle dolaşmayı? Gardrobunuzda çokça üst bulundurursanız birkaç pantolon ve etekle birçok kombin yapabilme avantajınız olur. Kare yakalı bluz modelleri de kıyafetlerinizi çeşitlendirecek güzel parçalar arasında yer alıyor.

Boyun kısmını ortaya çıkaran bu şık bluzlar sizi boyun bakımı yapmaya da teşvik edebilir. Açık renk pantolon, kare yaka siyah bluz ve siyah ayakkabılarla yaptığınız bir kombinin hakkını vermek istiyorsanız boynunuz da güzel ve bakımlı görünmeli. Bu kategorideki bluzlar arasında akıcı kumaşlardan yapılmış bol kesimli çok şık parçalar var ki sadece fazlalıklarını gizleyecek bir bluz arayan bayanların değil herkesin hoşuna gidecek. Bedeni pililerle hareketlendirilmiş, etek uçları ve kolları kat kat çalışılmış pembe tonunda böyle bir kare yaka bluz siyah dar pantolon ve siyah ayakkabılarla çok güzel durur. Güzel bir desenli bluz arıyorsanız kare yakalı bluzlar arasında onu da bulabilirsiniz. Yaka kenarlarına yeşil motifler işlenmiş kırmızı kare yakalı bluzunuzu rahat bir yeşil etekle giyerek uyumlu ve rahat bir kombin yaratabilir, bu tarzdaki otantik bluzları kot pantolonla kombinleyerek hippi giyim tarzına göz kırpabilirsiniz. Bluz stokunuza birkaç tane de bu güzel parçalardan ekleyerek yapabileceğiniz kombinlerin sayısını arttırmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>