< Kabarık Nişan Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Nişan Modelleri - Kabarık Nişan Modelleri

Kabarık Nişan Modelleri

kabarik nisanlik modelleri 2 225x300 Kabarık Nişan Modelleri

Kabarık nişan modelleri, özellikle farklı görünmek isteyen bayanlar için ideal bir seçimdir. Nişan gecesi her ne kadar düğüne göre biraz daha makul bir şekilde yapılsa da giyim ve kuşama önem vermek gerekir. Özellikle son yıllarda moda olan kabarık nişan modelleri bu doğrultuda oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Eğer klasiklerden hoşlanmıyor ve farklı bir tasarım arıyorsanız bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz. Özellikle tülden yapılan ve epey kabartılı duran modeller oldukça hoş gözükmektedir. Fakat bu noktada diğer ayrıntılara da dikkat etmeniz gerekir. Kıyafetinizin bu kadar hareketli olması nedeniyle diğer yerleri daha mütevazı yapmalısınız.

Öyle ki saçlarınızı daha sade, makyajınızı da son yılların modası olan sade bir makyaj ile tamamlayabilirsiniz. Abartılı takılara ve aksesuarlara da muhtemelen gerek kalmayacaktır. Bu şekilde hazırlanacağınız bir nişan gecesinde kuşkusuz tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. Hem farklı olmak hem de güzel olmak adına bu önerilere dikkat ederek güzel bir görünüme kavuşmalısınız.  Özellikle internetten bu doğrultuda model fikirlerine göz atarak uygun olanları siz de uygulayabilirsiniz.

Etiketler:,


Yorum yapın

Daha fazla Nişan Modelleri
Straplez nişan modelleri
Straplez Nişan Modelleri

Her kadın düğününde olduğu gibi nişanında da gözlerin onun üzerinde olmasını ister ve bundan dolayı her zamankinden daha dikkatli ve...

Kısa nişan modelleri
Kısa Nişan Modelleri

Gelin adaylarının gelinlik seçiminin yanında bir zorluğu daha vardır ki o kuşkusuz kısa nişan modelleri, straplez nişan elbiseleri gibi farklı...

Kapat