Kabarık Nişan Elbisesi Modelleri

KABARIK NİŞAN ELBİSE MODELLERİ (12)Bugünkü yazımız kabarık nişan elbiseleri ile ilgili. . . Nişan törenini özellikle kalabalık bir ortamda gerçekleştirecek olan bayanlar genellikle kabarık nişan elbiselerini seçerler. . Çünkü konuklar genellikle abiye tarzında giyindiği için nişanlanacak gelin adayının farkı açık açık belli olmalıdır. . Nişan elbisenizi seçerken ten renginize uygun seçmeli özellikle boyu kısa olan adayların basenlerden itibaren kabaran nişanlık modellerini tercih etmeleri gerekmektedir. .

Uzun boylu adayların daha çok seçenekleri olduğu bilinmektedir. . 2013 yılında  nişanlık satan  yerler renk konusunda oldukça geniş davranmaktadır. İster rengarenk isterseniz pembe,kırmızı,turuncu,mavi,turkuaz,mint,sarı veya neon renklerinden nişanlık rahatlıkla bulabilirsiniz.

Damat adayının nişanlığın renginden kravat takması gelin ve damadın uyumunu gösterir hemde tüm konukların gözlerini kamaştırır düşüncesindeyiz.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>