İlkbahar gelinlik modelleri

2013 ilkbahar gelinlik modelleri (32)İlkbahar gelinlik modelleri ilkbahar mevsiminde evlenecekler için güzel seçenekler sunuyor. Her mevsimin kendine göre özellikleri vardır. İlkbahar da mevsimlerin en güzelidir. Bu mevsimde doğa canlanmaya başlıyor. Etrafta mis gibi çiçek konuları sarıyor. Bu güzel mevsimde düğününü yapacak olan gelinler ilkbahar gelinlik modelleri arasından tercihlerini yapmaktadır. Bu modeller baharın canlılığına ve havasına uyum sağlamaktadır.

İlkbahar hem sıcak hem soğuk bir mevsimdir. Sıcak havasına kanıp ince kıyafetler giyildiği zaman hasta olma olasılığı yüksektir. Bu nedenle bu mevsimde çok dikkatli giyinmek gerekmektedir. Gelinlik olarak ince ve açık bir gelinlik tercih edildiği zaman günün ilerleyen saatlerinde hava soğuyacağı için üşümek kaçınılmaz olacaktır.

Bu nedenle bu mevsimde genellikle kollu gelinlikler tercih edilmelidir. Ya da gelinliğin üzerine üşünüldüğü zaman giyilmek için bolero ya da şal hazır tutulmalıdır. Bu şal ve bolero da yine gelinlik ile aynı renklerde olup aynı işlemelerden oluşmalıdır. Bu sayede gelinliğin bir parçası gibi duracak ve uyum sağlayacaktır. Bu sayede soğuyan havaya karşı önlem alınmış olacaktır.

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>