Hint Kına Kıyafet Modelleri 2014

Hint elbisesi çeşitlerinin kına gecelerinde kullanılması giderek yükselen bir trend haline geliyor. Bindallı ve kaftan gözden düşmüş değil; fakat muhteşem işlemeleri, kıyafetleri destekleyen kalabalık ve göz alıcı aksesuarlarıyla Hint kına elbisesi modelleri de gelin adaylarının gönlünü çeliyor. 2014 Hint kına kıyafeti modelleri arasında kırmızı, mor, sarı, yeşil, mavi, kahve ve pembenin değişik tonlarında birbirinden şık kıyafetler bulunuyor.

kina_elbisesi_16

3.4×4.5 m. boyutlarındaki sari kumaşının vücuda değişik biçimlerde sarılmasıyla ortaya çıkan kıyafetler, pantolon-tunik takımlar ve ‘choli’ tabir edilen dar ve kısa bluzla etek veya şalvardan oluşan kıyafetler gerçekten de beğenilmeyecek gibi değil. Bu tip kıyafetlerin bazıları tesettür abiye tarzında kıyafet arayan gelin adayları için de çok güzel bir seçenek teşkil ediyor.

2014 Hint kına kıyafeti çeşitlerinden birini seçip konsepte uygun makyaj, saç biçimi ve aksesuarla tamamlayarak kına gecenizde büyüleyici bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bu elbiselerle beraber sallantılı küpe ve kolyeler, kalın bileklikler, alın kısmından kaşların arasına doğru inen ve ‘üçüncü göz’ çakrasını sembolize eden süslemeler kullanılmaktadır. Dilerseniz kına gecelerinin klasik rengi olan kırmızıya bürünebilir, isterseniz diğer renk alternatiflerine yönelebilirsiniz. Hint elbiseleri arasında görkemli modeller de, nispeten sade modeller de bulunuyor ve seçim sizin zevkinize kalıyor. Koyu kırmızı bluz ve pantolonun transparan beyaz bir etekle tamamlandığı kıyafetler, düz renk elbiselerin yaka v kol kısımlarındaki muhteşem işlemeler, topuz yapılmış saçlarda bir başka güzel duran alın ve saç süslemeleri ile bambaşka bir havaya bürüneceğinizden kuşkunuz olmasın. Giyinin, süslenin ve güzel kıyafetinizle salınarak tadını çıkarın; bu sizin geceniz.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>