Gelinliklerde Uzun Kuyruk

uzun kuyruk gelinlik modelleri

Son yıllarda gelinliklerde uzun kuyruk tasarlayan modacılar sayesinde gelinler adeta bir kuğu gibi süzülüyor. Özellikle uzun boylu gelinlere çok yakışan ve uzun boylu gelinlerin kısa boylu gelinlere oranla çok daha iyi taşıdığı kuyruklu gelinlikler sayesinde gelinler çok daha gösterişli ve güzel olabiliyorlar.

Gelinlerin arzusuna bağlı olarak tafta kumaştan, organze tülden ya da satenden yapılabilecek olan kuyruklu gelinlikler, gelinlik için seçilen kumaştan yapılıyor zaten. Fakat gelinlerin zevkine bağlı olarak kuyruklarda küçük bazı detaylar da kullanılabiliyor.

Her ne kadar uzun boylu gelinlere çok daha fazla yakışıyor olsa da orta boylu gelinleri de daha uzun gösteren uzun kuyruklarda pullar, payetler ve pırıltılı taşlar kullanılırken, kuyruğun çevresinde işlemeler ya da gipür danteller de kullanılabiliyor.

Düz bir gelinliğe uygulanmış olan parıltılı kuyruk çok zarif ve güzel görünebilirken davetlilerin de gözlerini kamaştırmayı başarıyor. Gelinliklerde uzun kuyruk tasarlandığı ilk günden beri büyük ilgi görüyor.

Uzun kuyruklar metrelerce uzunlukta dahi kullanılıyor. Hemen belirtelim damat basmadığı sürece kuyruklu gelinliklerin hareketi kısıtlayacak bir etkisi bulunmuyor.

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>