Gelinliklerde Kış Esintisi

kış gelinlik modelleri (1)Düğünler yazın olduğu kadar kışın da yapılmaktadır ve gelin adayları için gelinliklerde kış modası, kış döneminde yapılacak düğünler için oldukça hoş görüntüler sunuyor. Birbirinden farklı bu gelinlik modelleri ile sizlerde en güzel hale gelebilirsiniz bu nedenle gelinliklerde kış modasına bir göz atarak seçim yapmalısınız.

Yazın olduğu gibi yine çok kabarık, ışıl ışıl parlayan gelinlikler tüm gelinlerin en büyük gözdesi. Harika duvaklarla süslenmiş gelinlikler sayesinde gelinler birer kuğu gibi süzülüyor ve tüm bakışları üzerilerine topluyorlar. Kabarık olduğu kadar sade gelinlikler de çok tercih ediliyor.

Bedeninizi saran çok nazik bir şekilde sizleri kavrayan yumuşacık kumaşlarla yapılmış ve süslenmiş bu harika gelinlikler de sadeliği seven tüm gelinlerin en büyük tercihi oluyor. Ayrıca balık modeller de çok ön planda. Bedeninizi saran ve dizlerden aşağısı balık şeklinde olan kat kat dantellerle aşağıya kadar inen gelinliklerle adeta deniz kızı gibi olan gelinler muhteşem bir görüntüye imza atıyor.

Birbirinden kaliteli kumaşlar, danteller, saten, güpür, Fransız danteli ve daha birçok kumaş tercih edilerek yapılmış harika gelinlikler modaya uygun en yeni modellerle sizlerle. Kış aylarında gelinliğinizi tamamlayacak olan bolero ve boncuk işlemeli şallarla da çok şık ve zarif bir gelin olabilirsiniz.

 

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>