Gelinliklerde İnce Detaylar

gelinlik detayları 2013

Gelinliklerde ince detaylar arasında dekolte, bel bölgesi ve etek boyu en önemli detaylardandır. Çünkü bu üç detaydan birine dikkat edilmezse canım gelinlik ziyan olabilir, gelinin de en güzel günü hüsranla sonuçlanabilir.

Gelinliklerde ince detaylar arasında başta gelen ve en çok göze hitap eden kısım olan dekoltenin kusursuz bir kalıp ile yapılmış olması gerekiyor. Dekoltenin göğüs ölçüsüne uygun olarak yapılması ve gerekirse dolgu takviyesi ile şekilli hale getirmek gerekir.

Bel oyuntusu için de benzer şey geçerlidir. Yani gelinlik eğer gelinin bel ölçülerine uygun olarak yapılmaz ve bel bölgesini tamamen sararak, kıvrımları ortaya çıkarmazsa hiç de hoş olmayan bir görüntüye neden olabilir. Gelinliğin etek boyu eşit uzunlukta olmakla birlikte ayakkabıların gelinliğin altından görünmemesi gerekiyor.

Gelinliğin hem önden hem de arkadan eşit uzunlukta olması gerekiyor ki kusursuz bir gelinlik olsun. Gelinin o gece kusursuz olması için bu detayların kusursuz olarak tasarlanması ve dikilmesi gerekiyor. Gelinlik bir kere giyiliyor, sizi hayal kırıklığına uğratmasın.

 

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>