Gelinlik ve Aksesuar Trendleri

gelin kemer ve kusak - 12

Düğünlerin başrol oyuncusu gelinlerdir.  Her genç kızın rüyası bembeyaz gelinlikler içerisinde salınarak bir günlüğüne dair olsa kendini prenses gibi hissetmektir. Peki, kendi masalını planlayan gelin adayları bu yaz ne tarz gelinlikleri tercih ediyor?

Bembeyaz, masum ve ışıl ışıl gelinlikler tercih edilmektedir. Tüm gelinler düğünlerinde böyle görünmek istemektedirler.  Bu tekrarı imkansız günde gelinlikten el buketine ayakkabıdan iç çamaşırına kadar bir çok önemli detayı sizler için derledik.

Özel tasarım gelinliklerin tasarlandığı modeller de bu senenin trendi olabildiğince sıra dışı ve romantik gelinlikler olacak. Bu sene gelinlik işlemelerinde çok fazla detay çalışılmadı.  Daha sade ipek ağırlık ve ipek tüllerden ibaret Fransız dantellerin bulunduğu modeller çok çalışıldı. Balık modeller de aynı şekilde çok fazla çalışıldı.

Bu sene işlemeler fazla tercih edilmemektedir daha ziyade sade danteller daha çok dikkat çekiyor. İşlemi tercih edilen modeller içinde genelde özel tasarım gelinlikler yapılmaktadır.

Bu yaz renkli gelinlikler de oldukça tercih edilen model oldular. Özellikle bu sene siyah, beyaz ve pudra tonları tercih edildi.Renkli kemerler ve renkli dantellerin çok romantik ve şirin bir görünüm sergiliyor. Krem ya da beyazla kombin edildiği taktirde çok şık durmaktadır.

 

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>