Gelinlik Alırken

gelinlik alirken neler onemli (6)Gelin adaylarının en çok sıkıntı yaşadıkları durum gelinlik alırken doğru modeli seçmektir. Hayatlarının bu en önemli gününde haklı olarak prensesler kadar güzel görünmek isterler. Ancak gelin adaylarının yaptığı en büyük yanlış gelinlik alırken vücut tipine dikkat etmeden model seçimine gitmeleridir.

Gelin adayları gelinlik seçiminde sahip oldukları vücut tipi hakkında araştırma yapmaları ve buna göre kendilerine uyabilecek modeli seçmeleri uygun olur.

Örnek olarak geniş kalçaları ve kalın bir bele sahip olan bir gelin adayı kabarık etekleri ve beline oturan bir gelinlik modeli seçtiğinde olduğundan daha da kilolu ve geniş görüneceğinden daha da iri görünecektir.

Bu yüzden böyle bir vücut tipine sahip gelin adayı düz kesim ve etekleri kloş tarzı inen bir model tercih etmelidir. Geniş omuzları ve küçük göğüsleri olan gelin adayı straplez bir gelinlik modelinin içinde hem kendisini rahat hissetmeyecek hem de zarif bir görüntü sergileyemeyecektir.

Gelinlik seçminde alınacak en doğru karar bir moda uzmanının tavsiyesi göz önünde bulundurularak alınan karardır.

 

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>