Gelin Taç Modelleri

Gelin taç modelleri (2)

Gelinlikle bir bütün olan gelin taçlarıyla başlayalım bu haftaya  . . Gelin taçları uzun yıllardır  çoğu gelin adayı tarafından kullanılıyor. . Hem duvağı tutmak hem de bir prenses edası verdiği için gelin taçları modasını hiç yitirmiyor. .

Her türlü gelin başı modellerinde kullanılan gelin taçları gelinliğinize ayrı bir hava veriyor. . Gelinliğinizin üzerindeki taşlarla aynı model gelinlik tacı kullanabilirsiniz. . Kır düğünü yapacak adayların ise genellikle çiçekli gelin taç modelleri tercih ediyor. .Gelinliğini satın almayan bayanlar genellikle hatıra olarak gelin tacını ve gelin çiçeğini bir ömür boyu en güzel gününün anısı diye saklıyor. . Gelin tacı almak isteyen gelin adayları bu taçları ister gelinlik aksesuarı satan yerlerden isterlerse internetten çok rahatlıkla temin edebilirler.

Birbirinden güzel gelin taç modellerini bu başlık altında bulabilirsiniz

Etiketler:, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>