Gelin Saçı Modelleri

Gelin-Saçı-Modelleri

Gelin saçı modelleri, her yıl değişen trendleri ile gelinlerin, gelinlikleri ile bir tam bir uyum içinde olmasını sağlarken, pek çok gelin için en önemli şeydir. Dağınık, topuz, dalgalı, kâküllü gibi çok çeşitte olan gelin saçı modelleri, kişinin zevkine ve yapısına göre seçilebilmektedir.

Gelinlik saç modelleri arasından tercih yaparken gelinlik modelini de düşünmek gerekir. Omuzları açık olan bir gelinlik için farklı, kapalı olan bir gelinlik için farklı saç modelleri uygun olabilir. Bu nedenle bu ayrıntıyı unutmamak gerekmektedir. Ayrıca yine duvak olacağı için saç modelinin bu duvağa uygun olması gerekmektedir. Günümüzde en çok popüler olan saç modeli, dağınık saç modelidir. Özellikle saçı dalgalı olan kişilerde çok daha hoş duran bu model ile oldukça güzel görünmek mümkündür.

Evlenecek olan bayanlar genelde sevdiği tarzda saçlarını yaptırırken en azından düğün gecesi için farklı modeller denemek farklı ve güzel olacaktır. Bu nedenle klasik olmayıp düğün için yeni ve farklı saç modelleri denemek gerekmektedir. Böylelikle düğün gecesi çok daha anlamlı ve farklı olacaktır.

Düğün gecesinde mükemmel görünmek isteyen gelinler için saç modelinin önemi büyükken saçı yapacak kişinin o günkü başarısı da önemlidir. Öyle ki kusursuz bir saç modeli de seçilse eğer o gün kuaför iyi bir iş çıkarmazsa sonuç kötü olabilir. Bu nedenle bu tür durumlar yaşamamak için uygun bir model seçerek düğünden çok daha önce kuaför ile beraber model üzerinde provalar yapmak gerekir. 2-3 prova ile hem kuaför modeli çok daha iyi yapar hale gelecektir hem de model üzerinde sevmediğiniz yönleri değiştirme imkânınız olacaktır. Böylelikle düğün gecesi için en iyi saçı yaptırabilir ve mutluluğunuzu daha da arttırabilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>