Gelin Saçı Modelleri

düğün saçı modelleri (15)

Gelin saçı modeline henüz karar veremeyen gelin adaylarına bugünkü yazımızla yardım edelim istedik. . en şık gelin saçı modelleri bugün yazımızda mevcut. .

Evlilik adımlarının her aşaması ince düşünülür  çok araştırılır  . . Çünkü yaşanılan anlar tek kez olacak tekrarı yaşanmayacaktır. . Özellikle gelin adayları her konuda pimpirikli davranır  . . .Kusur ,hata ve keşke istemez bu özel günleri için. .

Nişan törenini atlatanlar hemen düğün hazırlıklarına başlar gelinlik düğün mekanı gelin arabası vs. . Saç modeli ise genellikle son ana hatta kuaföre bırakılır . . Oysaki bu özel gün için saç modelinizde güzel ve şık olmalı. . Hatta en ince detaylı konudur saç modeli. Çünkü her model yüz şeklinize yakışmayabilir.

Yüz şeklinize ve gelinliğinize uygun saç modeli tercih etmeli işin uzmanlarından yardım almalısınız . .Günümüzde kuaförler düğünden birkaç önce prova yapıyor hatta gelin adayını düğün stresinden uzaklaştırmak için kuaför hizmetini eve taşıyor. İşte sizler için seçtiğimiz 2013 düğün saçı modelleri

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>