Gelin Ayakkabısı

gelin-ayakkabisi-modelleri-1

2013 de gelin olmaya hazırlanan bayanlar, birbirinden şık ve gösterişli gelin ayakkabısı modelleri bin bir çeşit ve modelle sizin beğeninize sunuluyor. Uzun topuklardan, yumurta topuklara ya da kısa topuklara hatta tercih edenler için babet modeller gelinler için özel olarak tasarlanıyor.

Gelin ayakkabısı modelleri arasında platform topuklu zarif kurdelelerle süslenmiş modellerde var, üzeri pullu, gümüş aksesuarlarla süslenmiş çok gösterişli modeller de var.

Her gelinin zevki farklıdır. Kimi o gün şıklıkla birlikte rahatlık da ararken daha düz modellere yönelirken, kimisi de bir kere evleniyorum gelinliğimle birlikte gelin ayakkabılarım da gözleri kamaştırsın der ve çok daha şık, gösterişli, parlak ve uzun topuklu modellere yönelir.

Parmakları açık, ucunda tüy olan sade ama çok zarif ve gösterişli uzun topuklu modeller üzerideki kibar tüy detayı sayesinde çok tercih ediliyor. Gelinliğin altında da kusursuz duruyor. Topuğu açık, ayağın üst kısmını açıkta bırakan transparan ve bilekten incecik bir kemerle bağlanan uzun ve platform topuk model de gelinlik için en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden oluyor.

Düz modeller tercih eden gelinler içinse çok daha detaylı işçilik ve aksesuarın kullanıldığı modeller var. Gelin ayakkabıları düz tercih edenlerin topuksuz ama öne çıkan bir şıklık sağlaması amaçlı, babet tarzı gelinlik ayakkabıları gümüş işlemelerle, parlak ve şık tokalarla, simlerle ve taşlarla süslenmiş.

Pamuk prensesin ayakkabısını andıran ve uzaktan cam gibi duran sert olan ama çok da rahat olan, beyaz ve parıl parıl olan gelin ayakkabısı da hem şık hem de rahat olmayı tercih eden gelinlerin önceliği oluyor. Ne düz olsun ne de çok topuklu olsun diye tercih yapan bayanlar için de çok şık yumurta topuklar tasarlanmış.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>