< Gelin Ayakkabı Modelleri | Net Gelinlik Tüm Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri, abiye modelleri, nişan kıyafetleri, sünnet annesi
Düğün, nişan ve sünnet ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada
Buradasınız: Ana sayfa - Gelinlik Ayakkabıları - Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelin ayakkabisi modelleri 26 768x1024 225x300 Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelin ayakkabı modelleri, gelinler için vazgeçilmezlerden bir tanesi olmuştur. Birbirinden farklı modeller ile herkese hitap edebilen ayakkabı modelleri ile düğünlerde oldukça şık olunmaktadır. Özellikle kısa gelinlik modellerinde ön plana çıkan ayakkabılar farklı gelin ayakkabı modelleri ile oldukça hoş durabilmektedir. Bu nedenle gelinlik seçimine göre uygun bir ayakkabı seçmek gerekmektedir.

Özellikle son yıllarda gelin ayakkabılarında rahatlık ön plana çıkmıştır. Önceki yıllarda yapılan yüksek topukların yerine rahatlığı seçen ve düğün gecesinde ayakkabı yönünden sıkıntı çekmek istemeyenlere yönelik yapılan bu rahat ayakkabılar genelde babet şeklinde yapılmaktadır. Oldukça farklı tasarımlarda olan bu babetler üzerine çeşitli süslemeler de yapmak mümkündür. İstendiği takdirde çiftlerin adının bile yazılabileceği bu ayakkabılar ileriye hatıra olarak da saklanabilmektedir. Bu nedenle evlenecek çiftlerin bu tasarımlara da bir göz atması yararlı olacaktır.

Son yıllarda yaşanan bir diğer gelişme de ayakkabılar üzerine yapılan özel tasarımlardır. İstediğiniz tasarımların yapıldığı ve istediğiniz modellerin uygulandığı bu ayakkabılar çok daha kişisel bir ayakkabı kullanmanızı sağlayacaktır. Düğünüzü ve sadece size özel olan bu gelinlik ayakkabıları da kuşkusuz ilginizi çekecektir. İnternet üzerinden araştırma yaparak uygun bir firma bulabilir ve bu yönde siparişinizi verebilirsiniz.

Tüm bunlar doğrultusunda hangi model olursa olsun gelin ayakkabısı ile rahat etmeniz en çok dikkat edilmesi gereken noktadır. Zira tüm gün boyu o ayakkabılar ile gezilecek ve yoğun bir tempo içinde olunacaktır. Bu açıdan ayakkabıların rahat olması ve gelini rahatsız etmemesi gerekmektedir.

Bu rahatlığın ardından tasarıma ve modellere dikkat edebilirsiniz. Ayakkabı sektöründe her yıl yeni modeller vitrinlerdeki yerini almaktadır. Düğün döneminde moda olan ve sizi çok daha şık gösterecek ayakkabıları seçenekler arasından seçip uygun bir ayakkabı bulabilirsiniz.

Etiketler:,


Yorum yapın