Fırfırlı Gelinlik Modelleri

firfirli_gelinlik_08

Yoğun veya seyrek fırfırlarla hareketlendirilen beyaz ya da renkli gelinlik modelleri sezon trendleri arasında yer aldıkları zamanlarda daha ön planda olmakla beraber her zaman ilgi görüyor. Bu enerjik süslemeler hemen her forma uygulanabiliyor; örneğin fırfırlı bir balık etek gelinlik istiyorsanız bunu bulabilirsiniz veya fırfırlarla bezenmiş straplez gelinlik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Fırfırlı gelinlik modelleri arasında kuyruklu gelinlikler de mevcut; yoğun fırfırların kalçanın hemen altından başlayıp eteğin kuyruğu dahil tamamında devam ettiği bir tek omuz gelinlik modeli ilginizi çekebilir örneğin.

V yakalı, kalın askılı, beden kısmı dantelli kumaşla tasarlanmış ve tül etekleri fırfırlarla donatılmış gelinliklerin her detayı bayanların düğün günlerinde muhteşem görünmelerini sağlamak için hazırlanıyor. Gelinlik seçimi sürecinin kulağa ne kadar hoş gelse de aynı zamanda gerginlik, kararsızlık ve telaş duygularının da yaşandığı bir süreç olduğunu bilen modacılar gelin adaylarını mutlu etmek için bütün yaratıcılıklarını kullanıyorlar. Bu yüzden fırfırlı gelinlik modelleri arasında ihtişamlı ve havalı kabarık etekli gelinlik çeşitleri de bulunuyor, daha sade gelinlik modelleri de. Göğüs kısmının hemen üstünde gümüş rengi simli bir bandın yer aldığı ve belini de aynı banttan yapılmış bir kuşağın sardığı gelinlikler son derecede şık ve alımlı görünüyor. Bol etekli gelinliklere mahkum olduğunuzu düşünmeyin, modacılar nispeten dar etekli modeller de hazırlıyorlar. Deniz kızı kesimiyle başlayan ve yumuşak, dökümlü kumaştan fırfırları birbirinin üstüne kabarıp bollaşmadan dökülen modeller var örneğin.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>