Farklı Tesettür Gelinlik Modelleri

2014_tesettur_gelinlik_04

Evlenecek genç hanımlar için düğün konusu çok özeldir ve her şeyin özel olmasını isterler. Evlenmek deyince akla gelen ilk şey gelinliktir. Her kadın ömründe bir defa gelinlik giymek ister. En beğendiği en gösterişli gelinliği seçmek ister gelin adayları. Gelinlik seçmek gerçekten zor bir iştir ve iyi karar verilmesi gereken  bir konudur. Bu yüzden gelin olacak hanımlar iyice araştırma yapmalıdır.

Gelinlik mağazalarında pek çok seçenek mevcuttur. Tesettür modelleri balık model prenses modeli taşlısı sadesi ne isterseniz vardır. Özellikle tesettürlü bayanlar aslında çoğu modeli kullanabilir. Prenses model isteyenler kol ve omuz bölümünü kapattırarak kullanabilir. Uzun bir duvakla çok hoş olabilirler. Tesettür de hoş olan bir diğer model ise balık modeldir. Dantelli gelinlikler bu sıralar çok moda ve mutlaka kullanılmalı.

Artık çok fazla taş tercih edilmiyor bu yüzden az kullanılmalı. Zaten gelinlik fazla abartıdan uzak olmalıdır. En güzel gelinlikleri nerde bulurum diyenler İstanbul’ un Fatih Kadıköy ve Ümraniye ilçelerine mutlaka bakmalısınız. İstanbul dışında Burs ve İzmir de iddialı yerlerdir. Fiyat konusunda ise gelinlikler 2000 TL den başlar ve 4000-5000 TL ‘ ye kadar gider. Artık bütçenize göre tercih yapmak size kalmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>